Güncel

Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games‘in geçtiğimiz sene pandemi dolayısıyla başlattığı her hafta ücretsiz oyun açıklamasının bu sene son bulacağı düşünülüyordu. Ancak bu iddialar doğru olmadı. Zira Epic Games oyunları ücretsiz yapmaya devam ediyor. Tabi bu durum birçok oyuncuyu sevindiriyor. Oyunları ücretsiz hale getirerek oyuncuların en sevdiği platform haline gelen Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu ise  3 out of 10: Season 2 olarak belirlendi.

Epic Games'in Yeni Ücretsiz Oyunu Belli Oldu
Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu 3 out of 10: Season 2‘nin Konusu Ne ?

İlk sezonu ile geçtiğimiz sene karşımıza çıkan 3 out of 10 ; Microsoft Windows, Xbox Series X / S  ve Nintendo Switch platformlarında da desteklenen bir macera oyunu . Anlatım odaklı bir oyun olan 3 out of 10 hayali bir oyun stüdyosunda gece gündüz çalışarak başarılı olmak isteyen oyuncuların maceralarını anlatıyor. Terrible Posture Games tarafından geliştirilmiş olan oyun 2.sezonu için de gün sayıyor.

Oyunun Epic Games Tanıtımı şu şekilde ;

“Sonunda “3 out of 10″den daha yüksek puan alacak bir oyun yapmak için çabalayan Shovelworks Studios’un önünde kafein destekli süper güçler, duyarlı yapay zekâlar ve rakip oyun stüdyoları gibi engeller bulunuyor. Acaba bu Sezon nihayet başarabilecekler mi?”

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7/8/10 [64 bit]İşletim SistemiWindows 7/8/10 [64 bit]
İşlemci3.0 GHz Intel Core i5 veya AMD FXİşlemci3.5 GHz Intel Core i5 veya AMD FX
Bellek8 GB RAMBellek8 GB RAM
Depolama1 GBDepolama1 GB
DirectXDirectX 11DirectXDirectX 11
Ekran Kartı2 GB VRAM ile Nvidia GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870Ekran Kartı4 GB VRAM ile Nvidia GTX 960 veya AMD Radeon HD 7990
Epic Games’in Yeni Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu