E-Spor

Rocket League Turnuva Kayıtları Açıldı

3 gün sürecek ve 3.000 TL para ödüllü olacak olan ESA Esports Rocket League Turnuvası 28-29-30 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleşecek. Bütün takımlar hazırsa, yepyeni bir ESA Esports turnuvası izleyicilerle buluşuyor.

Toplamda iki aşamadan oluşacak turnuva da, zorlu geçecek olan ön eleme grup karşılaşmalarının hemen ardından toplam 8 takım final turuna çıkmaya hak kazanacak.

Katılım sınırının kısıtlanmadığı turnuvada final aşamasına Blaze Esports, Etiget Esports, İstanbul Wild Cats ve Karagümrük Esports takımları davetli olarak dâhil olacak. İkili eleme formatında oynanacak olan turnuvanın final turu 12 adet takımla gerçekleşecek. Davet edilmiş olan takımlar turnuvaya 2. Tur’dan dâhil olacak.

Rocket League Turnuva Para Ödülü

ESA Esports’un Discord sunucusundan gerçekleşecek olan turnuvada, 3.000 TL’lik ödül havuzunun ilk 3 takıma dağılımı ise şu şekilde;

  1. Takım: 1500₺
  2. Takım: 1000₺
  3. Takıma 500₺
EsaEsports Rocket League Turnuvası Kayıtları Açıldı
EsaEsports Rocket League Turnuvası Kayıtları Açıldı

Turnuvanın son final karşılaşmaları ise 30 Aralık 2020 saat 20.00’da Twitch EsaEsports kanalından canlı bir şekilde yayınlanacak.

Turnuva kayıtları ESA Esports Discord sunucusu ve ESA Esports internet sitesi üzerinden alınacak. Discord sunucusunun “oyun-perm” kanalından “Rocket League” permi almamış olan kullanıcılar, Rocket League turnuva sayfasını herhangi bir şekilde erişim sağlayamayacaktır. Başvurular genel görünüme açıktır.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu