Güncel

Eskişehirspor EsEs Token’leri Çıkarıyor

Eskişehirspor EsES Token’leri çıkarmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günler Karşıyakaspor ikinci token satışı yapacağını duyurdu. Karşıyakaspor’un token’leri ikinci kez satmasına rağmen ilginin oldukça yoğun olduğu iddia edildi.

EsEs Kripto Para Çıkarıyor
EsEs Kripto Para Çıkarıyor

Eskişehirspor Kulübü Türkiye’nin en köklü camiaları arasında yer alıyor. Ekonomik olarak çok kötü durumda olan kulüp, COVID-19 virüsünden dolayı seyirci gelirlerinden de faydalanamıyor. Eskişehirspor yaptığı açıklamada yakın zamanda EsEs Token’lerini satışa çıkarmayı hedeflediğini duyurdu.

Eskişehirspor Yönetimi EsEs Token’leri Yakın Zamanda Satışa Çıkarmayı Planlıyor

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mustafa Akgören bugün yaptığı açıklamada: “Ekonomik olarak çok kötü durumdayız ve TFF transfer yasağı uyguladı. Genç kardeşlerimizle bu durumu aşmaya çalışıyoruz. Hatta Bilal Ceylan Türkiye’nin en büyük takımlarından Beşiktaş’a transfer oldu. Genç kardeşlerimize güvenmenizi istiyoruz. Çünkü bütün büyük kulüpler oyuncularımızı ucuza almak için yarışıyor” dedi.

Açıklamalarına devam eden başkan, “Bu kötü durumda bizlere gene taraftarların yardım etmesini istiyoruz. Ne zaman Eskişehirspor kulübü dar düşse taraftarı her zaman yanında oluyor. Bu zor zamanımız da gene taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz.” diyerek, taraftarlarının kendilerine olan desteğini vurguladı.

Başkan Açıkladı EsEs Token'leri Yakında Satışa Çıkarmayı Planlıyoruz
Başkan Açıkladı EsEs Token’leri Yakında Satışa Çıkarmayı Planlıyoruz

EsEs token’leri yakın zamanda satışa çıkması planlanıyor. Detaylar henüz belli olmasa da Eskişehirspor Token’leri 5 TL civarı bir fiyata satılması bekleniyor. Eskişehirspor kulübü’nün 100 bin adet Token üretip satışa sunmayı planladıkları iddia ediliyor. Token’ler satışa çıktığı zaman Eskişehirspor Kulübü’nün internet sitesinden satın alınabilecek.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu