Güncel

eSIM Hizmeti Artık Türkiye’de

Vodafone, Türkiye’deki müşterilerinin artık eSIM hizmetinden faydalanabileceklerini duyurdu. Yapılan açıklamada hem yeni müşterilerin hem de mevcut müşterilerin bu hizmetten yararlanabileceği ifade edildi. eSIM hizmetinden yararlanmak için ihtiyacınız olan tek şey, eSIM özelliği destekleyen bir telefona sahip olmak.

eSIM Hizmeti Vodafone
Vodafone ile eSIM

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan daha önce yapmış olduğu bir açıklamada Türkiye’ye eSIM teknolojisinin geleceğini söylemişti. Türkiye sınırlarında uzun bir süredir hizmet veren Vodafone ile eSIM teknolojisi artık Türkiye’de.

eSIM Hizmeti ile İlgili Detaylar

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un yapmış olduğu açıklamada, Vodafone’un dijital bir marka olmayı hedeflediği belirtildi. eSIM teknolojisi ile kullanıcılarının hayatlarını oldukça kolaylaştıracağını söyleyen Aksoy, bu durumun yeni bir devrin başlangıcı olabileceğini söyledi.

eSIM hizmetiyle birlikte fiziksel kartlara duyulan ihtiyaç azalacak. Ayrıca kartların kaybolması, çalınması gibi durumlar ortadan kalkmış olacak. Uzaktan yönetilebilen ve programlanabilen eSIM’ler ile kullanıcılarının hayatları daha kolay bir hal alacak.

Vodafone
Vodafone eSIM Teknolojisi Özellikleri

Vodafone yapmış olduğu açıklama ile mevcut kullanıcılarının hatlarını eSIM olarak değiştirebileceklerini söyledi. Ayrıca yeni hat satın alan müşterilere de istemeleri durumunda eSIM verilecek.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu