Güncel

Eskimiş Fotoğrafları Yenileyen Uygulama

Hepimizin eskiden çekildiği veya ailesinin eskiden çekildiği fotoğrafları vardır. O fotoğraflar günümüzde çekilmiş gibi görünse güzel olmaz mıydı? İşte remini bu işe yarıyor. Remini ile birlikte eskimiş fotoğrafları yenileyebilir günümüzde çekilmiş gibi gösterebilirsiniz. Bunu yapmak ise çok kolay. Yapay zeka destekli uygulamaya eski , düşük kaliteli fotoğraflarınızı yüklemeniz yeterli. İşin geri kalanını Remini uygulamasının yapay zekası hallediyor. Uygulama sayesinde eski fotoğrafları yenilemenin yanı sıra hatıralarınızı da tazeleyebilirsiniz.

Eskimiş Fotoğrafları Yenileyen Uygulama
Eskimiş Fotoğrafları Yenileyen Uygulama

iOS ve Android Sürümü De Mevcut

Uygulama ile sadece basılmış fotoğrafları düzenlemek zorunda değilsiniz. Mobil fotoğrafçılığın ve telefon kameralarının bu kadar gelişmiş olmadığı dönemlerden kalma çok düşük kaliteli fotoğrafları da bu uygulama ile düzenleyebilirsiniz.

Buna ek olarak Remini ile birlikte eski videoları da restore etmek mümkün. Uygulamayı indirip misafir hesabı açtığınızda uygulamayı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. fakat deneme süresi bittiğinde abone olmak zorundasınız. Remini hem iOS’ta hem de Android’te kullanılabiliyor.

Bu ve buna benzer uygulama önerileri veya yaşanan olaylar hakkında haberlerden anında haberdar olmak için Teknotomy güncel adresine bakabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu