E-SporPUBG

ESL PUBG Masters Turnuvası Duyuruldu

ESL PUBG resmi sosyal medya hesabı geçtiğimiz gün ESL PUBG Masters turnuvasını espor sevenler için duyurdu. Daha önceden fazla görülmemiş bir formatla gelen turnuva iki farklı bölge olacak şekilde ayrılıyor.

2021 yılı içerisinde ESL’nin kendi düzenlemiş olduğu turnuvalar 4 adet Masters ve 3 adet Open şeklinde olacak. 4 Masters turnuvasının 2 tanesi Amerika kıtasında olacakken diğer 2 tanesi ise Avrupa kıtasında olacak. Bunun yanı sıra 3 tane olacak Open turnuvasının bölgesiyse Avrupa kıtası olacak.

ESL PUBG Masters Turnuvası Avrupa Kıtası Takvimi
ESL PUBG Masters Turnuvası Avrupa Kıtası Takvimi

ESL PUBG Masters Turnuvası Ödülü

Tüm bunlara ek olarak 50.000 dolar ödül havuzu bulunan turnuvada dünyaca ünlü espor takımları yer alacak. Turnuva sonunda ödüle ek olarak elde edilmiş olan dereceler ise takımlara PUBG Global Championship Qualification Points olarak eklenecek.

Avrupada düzenlenecek olan ESL PUBG Masters’a kayıt olmak için buraya tıklayınız. Kuzey Amerika’da düzenlenecek olan ESL PUBG Masters turnuvasına katılmak için burayı tıklayınız. Latin Amerika’da düzenlenecek olan ESL PUBG Masters’a katılmak için burayı tıklayınız. Turnuva takvimi ve kuralları hakkında daha fazla bilgi almak için ESL Gaming internet sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu