Güncel

Euro Truck Simulator 2 Tüyoları

Euro Truck Simulator 2, kendi şirketinizi kurarak ve para kazanarak bu şirketi zirveye taşımanız için stratejiler geliştirebileceğiniz bir oyundur. Simülasyon oyunları arasındaki en çok oynanan ve bilinen oyunlardan biri olan Euro Truck Simulator 2, gerek gerçekçiliği gerek rahat ve kolay oynanış deneyimiyle oyuncular tarafından sevilerek oynanır.

Euro Truck Simulator Hakkında Tüyolar
Euro Truck Simulator Hakkında Tüyolar

Keyifli bir sürüş hissiyatı veren ETS 2, sürüş yaparken aynı zamanda para kazanıp kendi şirketinizi kurmak ve bu şirketi geliştirerek dünyaya yayılmak üzerine kurulmuş bir oyundur. ETS 2’ye yeni başlayacak oyuncular için en iyi ETS 2 tüyolarını derlediğimiz yazımızda sizler için oyun keyfini artırmanın yollarını bulabilirsiniz. u tüyolarla birlikte, oyundaki şirketinizi kısa sürede geliştirebilir ve kariyerinizi zirveye taşıyabilirsiniz.

En İyi ETS 2 Tüyoları:

  1. İlk garaj lokasyonunu doğru seçin.
  2. Para biriktirin.
  3. Yeni garajlar satın alın.

İlk Garaj Lokasyonunu Doğru Seçin

Euro Truck Simulator 2’de profil oluşturduktan sonra oyun, size bir garaj seçmeniz gerektiğini söyler. Buradaki seçim aslında önemsiz ve sıradan gibi durabilir. Oyuncuların çoğu da böyle düşünerek bu ekranda hatalı seçimler yapar. Bu seçimi yapmak bir yandan da zor zira haritanın neredeyse tamamı üzerinden seçim yapılabilir.

Bu seçimde önemli noktalardan biri garajınızı merkezi bir yerde seçmeniz gerekir. Bu, büyük bir şehrin merkezindeki bir garaj olabilir. Eğer merkezi yerde garaj seçerseniz sizler birçok imkan sunar; galeri, servis ve işçi bulma kurumu gibi. Bu sayede oyuna kolay bir başlangıç yapabilirsiniz.

Euro Truck Simulator Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Euro Truck Simulator Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Para Biriktirin

Oyuna ilk başladığınız zaman bankalar size devamlı kredi çekmeniz için mail yollar. ETS 2’nin gerçekçi yanlarından bir diğeri de budur. Bankaların cazip fiyatlarını kabul eder ve borç almaya devam edilirse borçların altından kalkamaz ve borç bataklığında oyundan da keyif alınmaz. Bundan dolayı tek seferlik işler sizin için daha iyi olur. İlk zamanlarda tek seferlik işler yapmak ve para biriktirmek, eninde sonunda çok daha iyi tırlar alabilmenizi sağlar. Bunun yanı sıra tek seferlik işler sayesinde kazanacağınız tecrübe puanları ile seviyeler atlayarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu yöntem daha iyi tırlar almanıza ve daha iyi garajlar açmanıza yardımcı olur. Dolayısıyla acele etmemek ve hem para hem de tecrübe puanı biriktirmek çok daha mantıklı bir hareket olarak ön plana çıkar.

Euro Truck Simulator 2 Tanıtım Videosu

Yeni Garajlar Satın Alın

Oyuna başlarken size bir garaj verilir ve bu garajın içinde bir sürücülük yer bulunur. Bu boşluğu da zaten oyuncunun kendisi doldurur. ETS 2’de garaj geliştirme seçenekleri vardır. Garajlar büyütüldükçe daha fazla sürücüye yer açılır. Eğer oyunun size verdiği garajı yükseltirseniz garajdaki sürücü sayısını artırabilirsiniz. Dolayısıyla kendi garajınızı yükseltmek yerine farklı garajlar satın almak çok daha mantıklı hale gelir. Bu şekilde üç sürücülük yer açılır ve siz de dahil olmak üzere şirkete 4 farklı sürücüden para akışı sağlanır. Farklı garajlar satın almak, haritanın farklı yerlerine hızlı seyahat edebilme imkanını da beraberinde getirir.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu