K-Pop

EXO Baekhyun’un Mini Solo Albümü “Bambi” Yayınlandı

EXO Baekhyun’un solo alümü olan Bambi Exo’nun resmi sosyal medya hesaplarında 19 Mart 2021 tarihinde yayınlandı. Müzik videosu, Baekhyun’un ekranının ikiye bölünmesiyle başlıyor ve onu iki ortamda gösteriyor. Bir bölümü yol tüneli, diğer bölüm ise parti süslemeleriyle dolu bir oda şeklinde iki bölüm bulunuyor.

EXO Baekhyun
EXO Baekhyun

EXO Baekhyun Müzik Videosuyla Dikkatleri Üzerine Çekti

Video daha sonra sadece tüneli göstermesinin ardından tamamen yeşil ışıkla kaplanıyor. Müzik videosu hediyeler ve balonlarla dolu turuncuya boyanmış odada tek başına duran Baekhyun’a kayıyor. Bu sahne moralinin yüksek olduğunu ve mutlu olduğunu gösteriyor. Birinci ekranda yol tünelinde tek başına duran Baekhyun ve diğer ekranda ise balonlarla, hediyelerle çevrili oturan Baekhyun görülüyor.

EXO Baekhyun Bambi

Klibin mutlu ortamına rağmen idol yalnız görünüyor. İki klipte soğuk ve sıcak tonlarla birbirini tamamlıyor. Kısa bir süre sonra, Baekhyun’un yolda tek başına duran bir motosikletle olduğu görülüyor. Idol yağmurdan  sırılsıklam olduktan sonra, Baekhyun’un hem motosikletiyle hem de motosikleti olmadan açık havada poz verdiği klipler gösteriliyor. Sonunda, Baekhyun eli ile kameranın bir tarafını kapatıyor. Solda, Baekhyun’un yüzünün yarısını tamamen beyaz odada, diğer yarısını ise akvaryumda görüyoruz.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu