K-Pop

EXO Xiumin Online Fan Toplantısında!

EXO Xiumin, doğum ayını kutlamak için dünyanın dört bir yanında ikamet eden sevgili destekçilerini selamlayacağı sanal bir hayran buluşması düzenleyecek. SM Entertainment, 5 Mart Cuma günü heyecan verici haberi grubun sosyal medya kanalları üzerinden sanatsal ve göz alıcı bir görüntüyle birlikte yayınlayarak etkinliğin önemli ayrıntılarını ortaya çıkardı.

EXO Xiumin
EXO Xiumin Hayranlarıyla Görüşecek

EXO Xiumin 2 Yıl Aradan Sonra Hayranlarıyla Buluşacak

Başlığı ON: XIUWEET TIME olan karizmatik idolün hayranlarla sanal partisi 27 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek. Hayran buluşması Beyond LIVE’ın Naver V LIVE + Kanalı üzerinden 17.00 KST’de yayınlanacak. Söz konusu etkinlik 2019 yılının Mayıs ayında Jamsil Indoor Stadium’da düzenlenen XIUWEET TIME’dan iki yıl sonra Xiumin’in ikinci solo hayran buluşması olacak. Bu etkinlik aynı zamanda aynı ay orduya giren idol için resmi veda partisi görevi de gördü.

Yetenekli sanatçı, çeşitli çekici yüz ifadelerini sergilerken, büyüleyici pozlarıyla sıcak ve samimi bir hava yayıyor. Şaşırtıcı projeksiyon becerilerini kanıtlayan Xiumin, canlı, tamamen beyaz bir görünüm sergilerken zamansız güzelliğini de ortaya koydu. Ayrıca, idolün eğlenceli ve esprili yanlarını gösteren muhteşem animasyon ve ilginç küçük detaylar da etkinlikle ilgili yükselen beklentiye katkıda bulundu.

EXO Xiumin Hayran Buluşması
EXO Xiumin Hayran Buluşması

COVID-19’un sürekli etkilerinin getirdiği devam eden salgın ortasında, çevrimiçi buluşma EXO-L’lere kendi evlerinin rahatlığında teselli ve mutluluk verecek. Ayrıca ON: XIUWEET TIME, hayranlara Xiumin ile mümkün olan en uygun şekilde etkileşim ve iletişim kurma fırsatı verecektir. Sanatçının hit parçalarını seslendireceği son girişimleri hakkında hikayeler anlatacağı ve oyunlar oynayacağı çeşitli eğlenceli bölümler de hayran buluşmasını kişiselleştirecek.

Hayranlar 12 Mart saat 15.00 KST’den itibaren ON: XIUWEET TIME V LIVE için YES24 üzerinden bilet satın alabilir. Özel etkinliğin resmi ürünleri de aynı tarihte YES24 üzerinden satın alınabilecek. Etkinlik biletlerinin her biri 39 bin KRW tutarındadır. EXO’nun resmi hayran kulübü EXO-L ACE’nin üyesi olan hayranlar için biletler 29 bin KRW’udur.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu