GüncelExxen

EXXEN Hakkında Yeni Detaylar

Türk Televizyon tarihinin önemli isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı, Exxen isimli yeni bir platform ile izleyicilerin karşısına çıkacağı daha önceki haftalarda ifade edilmişti. Platformun Netflix’e benzer bir yapı da mı olacağı yoksa tamamen kendi formatlarıyla mı geleceği merak edilen konular arasında yer alıyor.

EXXEN
EXXEN

Türkiye’de ve tüm dünyada televizyon izlenmeleri git gide düşüyor ve Youtube, Netfix, Blu TV gibi platformlarda izlenmeler artmaya devam ediyor. Bunun üzerine Acun Ilıcalı’nın kuracağı Exxen’de yayınlanacak yapımlarda hakkında her geçen yeni bir söylenti ortaya çıkıyor. Sizin için öne çıkanları bir araya topladık.

EXXEN’de Komedi Gösterisi

EXXEN' de Hasan Can Kaya
Hasan Can Kaya

Youtube’de popüler olan ve iyi işler yapan Hasan Can Kaya’ yı takip eden Acun Ilıcalı EXXEN’de Hasan Can Kaya’nın Youtube’da  yer alan programının bu platformda devam etmesini istiyor.

EXXEN’de Müzikal Film

Her tarzdan programın yer alacağı platformda ünlü sanatçı Aleyna Tilki ve SURVİVOR şampiyonu Cemal Can’ ın başrollerinde yer alacağı müzikal bir film düşünülüyor.

EXXEN’de Haluk Bilginer Bombası

EXXEN' de Haluk Bilginer
Haluk Bilginer

Düşünülen projelerin başında yer alan Şeref Bey isimli projenin yönetmenliği için Onur Ünlü, başrol için ise Haluk Bilginer yer alacağı iddia ediliyor.

EXXEN’de Rap Star

EXXEN' de Ceza ve Sagopa
Ceza ve Sagopa

İlk sosyal medyaya düştüğü anda herkes tarafından ilgi gören iddia, eğer gerçekleşir ise büyük bir kitleyi kendine çekmesi bekleniyor. Bu kadar ilgi görmesi sebebi ise proje de Ceza ve Sagopa Kajmer’in yer almasıdır.

EXXEN’de Komedi Show

EXXEN' de Tolga Çevik
EXXEN’ de Tolga Çevik

Acun Ilıcalı’nın başka bir bombası herkes tarafından sevilen ve her yaptığı proje ile takdir kazanan Tolga Çevik’ in de yer alacağı iddiaları artıyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu