Güncel

Bazı Exxen Dizileri YouTube’da Yayınlandı

Türk televizyonlarının en önemli isimlerinden bir tanesi olan Acun Ilıcalı 2021 yılının başında kurduğu Exxen adlı platforma 900 milyon lira yatırım yaptı. Program ilk günlerinde yaşanan teknik aksaklıklar nedeniyle tepki toplarken ilerleyen günlerde kullanıcı sayısını arttırdı. Kullanıcı sayısını daha da arttırmak isteyen Exxen dikkat çekici bir karar açıkladı. Exxen yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre “Hükümsüz” ile “Gibi” dizileri Youtube’da ücretsiz yayınlanacak.

Bazı Exxen Dizileri Youtube'da Yayınlandı
Bazı Exxen Dizileri Youtube’da Yayınlandı

Exxen Dizileri Youtube’da İzlenebiliyor

Exxen yayın hayatına başladığı zamanlarda Türkiye’deki ünlü Youtuberlar’ın içeriklerini yayınladı. Özelikle Hasan Can Kaya ile anlaşılması sonucu Konuşanların YouTube’dan kaldırılması ciddi tepkilere yol açtı. Fakat konuşanların Shot adında ki özet niteliğinde ki videoları YouTube’da yayınlandı. Bu videolar Netflix’e büyük yarar sağladı. “Hükümsüz” ile “Gibi” diziler YouTube’da yayınlanarak shot’a benzer bir strateji izleniyor olabilir.

Exxen’in resmi YouTube kanalında izlenebilecek olan “Hükümsüz” ile “Gibi” Exxen’de beğeni toplamış başarılı diziler. Gibi komedi türünde yer alan bir dizi, dizi de Yılmaz ve İlkkan adında ki iki yakın arkadaşın maceraları anlatılıyor. Hükümsüz ise macera türünde yer alan bir dizi, dizide bir cinayetin peşinde koşan iki kadın anlatılıyor.

Dizilerin ikisi de Exxen’in başlangıcından beri yayında olan diziler Exxen’de Gibi’nin 12 bölümü Hükümsüzün ise 10 bölümü bulunuyor.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu