Exxen

Exxen Yayın Programı Belli Oldu

BluTV’den sonra ikinci yerli platform olan Exxen yayın hayatına girmesine sayılı zaman kaldı. Acun Ilıcalı tarafından kurulan platform Türk kullanıcılarının dikkatini anlaştığı isimlerle çekmeye devam ediyor. Exxen anlaştığı isimleri tek tek açıklarken ilk gün için Exxen yayın programı belli oldu.

Exxen'in Yayın Programı Belli Oldu
Exxen’in Yayın Programı Belli Oldu

Acun Ilıcalı platform için daha çok Youtuber’lar ile anlaşmış ve bu anlaşmalar ile platforma daha çok kullanıcı çekmeyi planlıyor. Geçtiğimiz günler de Reynmen ve Berkcan Güven ile Tiktok’ta canlı yayında platform hakkında izleyicilere bilgi vermişti. O canlı yayında Reynmen ve Berkcan Güven’in ortak projede yer aldığını açıklamıştı. Hatta Acun Ilıcalı ve Reynmen arasında büyük bir iddia olduğu öğrenilmişti.

İlk Gün Exxen Yayın Programında Neler Var?

İlk gün yayın programında Youtube’da son zamanlarda popüler olan ve yayına girdiği zaman trend videolar arasında yer alan Konuşanlar programı Exxen’in ilk gün yayın programında yer alıyor. Konuşanlar programı ülkemizde çok tartışılan konu oldu. İnsanların bir kısmı olumlu yaklaşırken bir kısmı da yanlış program tercihi olduğunu düşünüyor. Geçtiğimiz günlerde Hasan Can Kaya Youtube’da Konuşanların videolarını silmişti.

Exxen'in Yayın Programı Belli Oldu İlk Program Konuşanlar
Exxen’in Yayın Programı Belli Oldu İlk Program Konuşanlar

Günün ikinci programı ” Gibi” oldu. Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılıç ile birlikte bir dizi çıkarıyor. Bu dizi komik skeçlerin birleşimi olduğu açıklandı. Ünlü oyuncu Feyyaz Yiğit büyük bir hayran kitlesi bulunuyor. Acun Ilıcalı, Feyyaz Yiğit’in Gibi dizisinin en çok ilgi çeken projelerden biri olacağını düşünüyor.

Exxen’in Yayın Programı Belli Oldu İkinci Program Gibi

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu