Exxen

İlk 3 Günde Exxen’in Abone Sayısı Rekor Kırdı

Exxen yeni yılda yayın hayatına girdi. Sosyal medya da Exxen eleştiri yağmuruna tutuldu. Çoğu sosyal medya kullanıcıları fiyatlarını eleştirirken diğer sosyal medya kullanıcıları Exxen’in içerikleri hakkında eleştiride bulunuyordu. Eleştiren kullanıcılar Exxen için bir slogan buldu. EX’ten Next olmaz sloganı kullanıcıların eleştirilerinde ortak bir cümle oldu. Youtube’da Exxen hakkında eleştiri videoları son zamanlarda artmaya devam ediyor.

Exxen'in Abone Sayısı Rekor Kırdı
Exxen’in Abone Sayısı Rekor Kırdı

İnsanlar Exxen’in Youtuber transferi yaptığını ve bu şekilde ilerleme kaydetmeyeceğini söylüyordu. Exxen bu eleştirilere rağmen büyük ilgi gördü. Exxen ilk saatlerinde çöktü. İnsanlar bunun bir reklam olduğunu ve Acun Ilıcalı’nın bu sayede insanların dikkatini bir kez daha çekmek için yaptığını düşündü.

İlk 3 Günde Exxen’in Abone Sayısı Rekor Kırdı

Exxen’in abone sayısını kendi hesabından paylaşan Acun Ilıcalı bizlere inanan seyircilerimize teşekkür ediyoruz. Çok emek verdik ve karşılığını bu şekilde görmek mutlu ediyor şeklinde açıklama yaptı. Acun Ilıcalı Exxen’in abone sayısının ilk 3 günde 500 bin kişiyi geçtiğini duyurdu. Netflix 2019 yılının başından sonuna kadar 1,5 milyon kullanıcı kazanabilmişti. Sizce ay sonunda Exxen’in abone sayısı ne kadar olur?

Acun Ilıcalı Exxen'in Abone Sayısını Açıkladı
Acun Ilıcalı Exxen’in Abone Sayısını Açıkladı

Exxen telefon uygulaması çıkarıyor. Fakat uygulama indirme mağazaları ile problem yaşadığı iddia ediliyor. Exxen uygulaması için Android 10.0 istediği söyleniyor. Netflix ise Android 2.3’ü destekliyor. Bu iddiaların ortaya atılmasından sonra Exxen bir kez daha tartışma konusu oldu. Acun Ilıcalı bu konuda geri adım atması bekleniyor.

Uzmanlar her kullanıcıya ulaşmak istiyorsa bazı konularda geri adım atmalı, öncelikle reklamlı Exxen paketini kaldırmalı ve diğer reklamsız Exxen paketinin fiyatının düşürmesi gerektiğini tavsiye ediyor. Yüksek maliyetinin tamamını izleyiciden çıkaramazsın şeklinde açıklamalar yaptı. Exxen’in 7 günlük ücretsiz deneme hakkınız bulunuyor. Bazı kullanıcılarda direk paketi aldığını söylüyordu. Bazı kullanıcıları ise programı izlerken İspanyolca alt yazı çıktığını ve asla alt yazıyı kapatamadıklarını söylüyorlar.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu