Exxen

Exxen’in Abonelik Ücreti Resmen Açıklandı

Türk medyasının en önemli isimlerinden bir tanesi olan Acun Ilıcalı 1 ocak itibari ile resmen yayın hayatına başlayacak olan internet platformu Exxen’in abonelik ücretini açıkladı. Acun Ilıcalının resmi Instagram hesabından yapılan paylaşımda Exxen’in abonelik ücreti aylık 9,99 TL olacak. Buna ek olarak Exxen ilk bir hafta ücretsiz olacak.

Acun Ilıcalı daha önce yaptığı açıklamada Exxen’in reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı abonelik paketine sahip olacağını açıklamıştı. Yapılan duyuruda tek bir ücretten bahsedilirken bu ücretin reklamlı mı yoksa reklamsız abonelik ücreti olduğu belirsizliğini koruyor.

Exxen'in Abonelik Ücreti
Exxen’in Abonelik Ücreti

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddia Exxen’in aylık ücretinin 7,99 TL olacağı yönündeydi. Fakat son yapılan açıklama bu iddiaları boşa çıkarır durumda. Yine de açıklanan ücretinde oldukça uygun fiyatlı olduğu düşünülüyor.

Dünyanın en çok aboneye sahip dizi izleme platformu olan Netflix’in Türkiye abonelik ücreti 17,99 TL ülkemizde yayın yapan bir diğer şirket olan BluTVnin ise 22,90 TL, ülkemize yakın zamanda giriş yapan ve şuan için en uygun fiyatlı hizmeti sunun Amazon Prime’ın aylık abonelik ücreti ise 7,90 TL fiyatların bu durumda olduğu bir piyasada Exxen’in ücretinin makul gözüktüğünü söylemek mümkün

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu