Exxen

Exxen’in Abonelik Ücreti Belli Oldu Mu ?

Türk medyasının önemli isimlerinden Acun Ilıcalının 1 Ocakta yayın hayatına başlayacağını açıkladığı Exxen, son zamanların en çok konuşulan konularından bir tanesi konumunda bulunuyor. Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz haftalarda yaptığı Exxen’in yıllık bütçesi 900 Milyon TL olacak açıklamasından sonra Exxen’in abonelik ücreti ne kadar olacak sorusu gündem olmuştu.

Bu konu hakkında bir açıklama daha yapan Acun Ilıcalı; abonelik ücretinin herkesin ödeyebileceği bir meblağ olduğunu ifade etmiş. Ayrıca Exxen’de iki farklı abonelik seçeneğinin olacağını belirtmişti.

Exxen'in Abonelik Ücreti
Exxen’in Abonelik Ücreti

Exxen’in Abonelik Ücreti 7,99 TL

Acun Ilıcalı katıldığı bir programda Exxen için reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı abonelik seçeneğinin olduğunu belirtmiş. Reklamlı sürümün daha uygun fiyatlı olduğunu ifade etmişti. Fakat kesin bir bilgi vermemişti.

Sonunda Exxen’in fiyatı ile ilgili bir bilgi ortaya çıktı.T24’ün Stolk isimli bir Youtube kanalına dayandırdığı bilgilere göre Exxen’in abonelik ücreti 7,99 TL olarak karşımıza çıkacak. Buna ek olarak yıllık abonelik seçeneği ise aylık 5,99 TL’ye denk gelecek.

Aynı Youtube kanalından paylaşılan videoya göre Exxen ilk hafta ücretsiz olacak. Ortaya atılan bu iddianın reklamı olan mı yoksa reklamsız olan versiyon için mi olduğu hala belirsizliğini koruyor.

Exxen de hangi dizilerin olduğunu veya olan dizilerin oyuncu kadrolarını Teknotomy Exxen adresinde bulabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu