Exxen

Exxen’in Hangi Ülkelerde Yayın Yapacağı Belli Oldu

Yeni yılın ilk günü yayın hayatına başlayacak olan Acun Ilıcalı’nın yeni interaktif platformu Exxen, ülkemizde BluTV, Netflix ve Amazon Prime gibi aynı sektörde faaliyet gösteren rakipleri ile rekabete girecek.

Netflix ve Amazon Prime uzun yıllardır Dünya çapında faaliyet gösteren şirketler. BluTV ise rakiplerine göre daha yeni olsa da yine de 5 yıllık bir geçmişe sahip. Buna ek olarak Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde de faaliyet göstermeye devam ediyor. Bunlar Exxen’in oldukça rekabetçi bir ortama girdiğini gösterir nitelikte bilgiler ancak Exxen’in hangi ülkelerde yayın yapacağına bakarsak uluslar arası bir başarı beklendiği ortada.

Exxen Amerika, Avrupa ve Orta Doğu Ülkelerinde Yayında Olacak

Teknasyon ve Facebook ile beraber uygulamalara ve hizmetlere lokasyon hizmeti veren Rockads Exxen’in çok geniş bir yayılım stratejisine sahip olduğunu ve bu stratejiyi gerçekleştirmek için beraber iş yapacaklarını açıkladı.

Exxen'in Hangi Ülkelerde Yayın Yapacağı Belli Oldu
Exxen’in Hangi Ülkelerde Yayın Yapacağı Belli Oldu

Özellikle Amerika dijital yayın platformlarının rekabet içerisinde olduğu bir yer. Yani Exxen’in hedeflerine ulaşması için oldukça yol kat etmesi ve önemli bir rekabete girmesi gerekiyor. Buna ek olarak Exxen’in hangi ülkelerde yayın yapacağı, ne zaman Amerika pazarına açılacağı ve diğer ülkelerde faaliyet göstereceği bilinmiyor.

Exxen hakkında ki dizi yorumları veya yeni gelen haberlerden anında haberdar olmak için Teknotomy Exxen bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu