Influencerlar

Ezgi Özanlar’a Tehditler Yağıyor

Ezgi Özanlar, seni öldürürüz tehditleri alıyor. Sosyal medya da Peppycooky ismi ile tanınıyor. Sosyal medya fenomeni 2015 yılında evlendi ve Adana’ya taşındı. Orada kocası ile kendine yeni bir hayat kuruyor. Özanlar kocası ile anlaşamadığını ve bu yüzden medeni şekil de boşanma davası açtığını belirtiyor.

Ezgi Özanlar Tehdit Ediliyor
Ezgi Özanlar Tehdit Ediliyor

Kocasının ve ailesinin boşanma davası olayını öğrendikten sonra pek fazla medeni olmadığını belirten fenomen, bu aralar hayatında çok büyük değişiklikler yaşadığını söylüyor. Ezgi ÖzanlarTehdit mesajları alıyorum. Yaşatmayız falan diyorlar. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.” şeklinde açıklamalar yaptı.

Ezgi Özanlar’ın Hayatı Değişti

Fenomen, tehditler aldığını hatta kayınbabasının seni Adana’da yaşatmayız şeklinde konuştuğunu söyledi. Özanlar “Bir anda neye uğradığımı şaşırdım. Kocamın ailesi beni tehdit ediyor. Evime gidemiyorum. Ofiste yaşamaya çalışıyorum. Bir yere giderken yanımda illa birisinin olması gerekiyor.” şeklinde açıklamalar yaptı.

Fenomenin Youtube Hesabında Çektiği Videolar

Özanlar ofisin her yeri kameralar ile dolu olduğunu ve korkudan evine gidemediğini belirtti. Daha sonra fenomen, kadınlar olarak artık daha özgür olmak istediklerini, tehditlere boyun eğmeyeceğini ve Adana’da yaşamak istediğini açıkladı.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu