Oyun

Fall Guys Godzilla Kostümü Geliyor

Son dönemlerin en popüler ve en sevilen oyunlarından biri olan Fall Guys: Ultimate Knockout için yeni bir kostüm daha oyuna ekleniyor. Japonya‘da ün salmış Godzilla Günü için oyuna eklenen Godzilla kostümünü oyuncular mağazadan satın alabilecekler. 3 Kasım tarihinden itibaren sınırlı bir süre için kostümü satın alabilirsiniz.

Fall-Guys-Godzilla
Fall Guys Godzilla

Godzilla Tarihçesine Kısa bir Bakış

3 Kasım 1954 tarihinde Godzilla ilk kez aynı adlı Toho filminde rol almıştı. Bu tarih, o zamandan beri her sene Japonya’da düzenlenen kendi festivaliyle Godzilla’nın doğum günü haline geldi. Tüm dünyada sembolleşmiş bir film yaratığı haline gelen Godzilla için her sene Japonya’da Godzilla günü kutlanıyor ve Fall Guys’ın geliştiricisi olan Mediatonic’de bu özel gün için Godzilla kostümünü oyuna ekleyeceğini duyurdu.

Fall Guys Godzilla
Fall Guys Godzilla Kostümü

Fall Guys Godzilla Kostümü Ne Zaman Geliyor?

Fall Guys’ın resmi Twitter hesabı bugün yapmış olduğu açıklama ile beraber Godzilla kostümünün önümüzde ki hafta oyuna geleceğini söyledi. Oyuncular oyuna eklenecek olan yeni Godzilla kostümünü oyunun mağazasından 3 Kasım 2020 tarihinden itibaren satın alabilecek. Godzilla kostümünü satın almak için oyunculardan 10 Crown istenecek. Aşağıdan yapılmış olan resmi duyuru gönderisine ulaşabilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri için Teknotomy Oyun sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kaynak
Godzilla costume in Fall Guys

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu