Oyun

Fenerbahçe İlk Mobil Oyununu Yayınladı

Fenerbahçe bu oyunlardan ilki olan FuBo Rolls‘ü yayınladı. 12 Kasım’dan itibaren yalnızca App Store’da bulunan FuBo Rolls, yakın zamanda Android Marketi Google Play Store’a da gelecek.

Fenerbahçe’nin tek resmi taraftar uygulaması olan Mohikan’ın geçtiğimiz günlerdeki tanıtımı sırasında, Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Ali Koç, Fenerbahçe’nin beş adet yeni mobil oyun piyasaya süreceklerini duyurmuştu.

Fenerbahçe İlk Mobil Oyununu Çıkardı
Fenerbahçe İlk Mobil Oyununu Çıkardı

Hi Games ve MooMoo’nun tasarımını üstlendiğini Fubo Rolls’te oyuncuların yapması gereken, toplarını rakiplerinin üzerinden yuvarlayarak onları alt etmeye çalışmak. Bunun dışında oyuncular, galibiyete erişebilmek için tuzakları aktif edebilecek ve ek olarak ödüller toplayabilecekler.

200 MB üzeri indirme boyutuna sahip olan Fubo Rolls, işletim sistemi olarak iOS 10.0 ya da daha yeni sistem ile çalışan iPhone 5S ve yeni tüm iPhone’lar, tablet kısmına gelecek olursak aynı şekilde iPad Air ve daha yeni tüm iPad’lerde oynanabiliyor. İngilizce dil desteği ve 4+ yaş sınırı bulunan oyunda, cüzi bir miktar ödeyerek oyun içinde karşınıza çıkan reklamları kaldırabiliyorsunuz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu