Girişim Yatırım

Fenerbahçe Token’a İnanılmaz Talep Oldu

Yakın zamanda Fenerbahçe kripto para çıkartıyor haberleri gündemi oldukça meşgul etti. Hatta yerli kripto para borsası Paribu ile sözleşme imzalayan Fenerbahçe kendi kripto parasını çıkartacağını açıkladı. Bu gün ise haber hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Bugün ön satışa çıkarılan Fenerbahçe Token inanılmaz bir talep görerek saniyeler içerinde tükendi. Bu durum Ali Koçu bile şaşırtırken bugünkü konuşmasında bu arada seçenek 2 30 saniyede tükenmiş sözüne “Nasıl olur ya! Haksızlık, daha biz alamadık” yanıtını verdi.

Fenerbahçe Token'a İnanılmaz Talep Oldu
Fenerbahçe kripto para çıkarıyor

Fenerbahçe Token Ne İşe Yarar?

Taraftar Tokenlarının genel amacı taraftarlar ile takımlar arasında köprü görevi görmek. Fenerbahçe token sahipleri de yöneticiler ve oyuncular ile tanışma imkanı sağlayacaklar. Buna ek olarak takım hakkında önemli anketlere de katılma hakkına sahip olacak token sahipleri sezon boyunca önemli avantajlardan da yararlanacak.

Tüm bunlara ek olarak futbolcuların maaşlarının ödenmesi de bu tokenlardan gelen paralar ile sağlanacak. Tabi olayın birde ekonomik boyutu da bulunuyor. Değerleri sürekli değişecek olan kripto paralar sayesinde taraftarlarda ciddi gelirler elde edebilecek.

Ön satışta 30 tl’den satılan tokenlar Fenerbahçe’ye toplamda 15 milyon tl kazandırdı. Bu gelirin ilerleyen dönemde daha da artması bekleniyor.

Fenerbahçe Token'a İnanılmaz Talep Oldu
Fenerbahçe kripto para çıkarıyor

Fenerbahçe Token’a inanılmaz talep oldu. Haberini beğendiyseniz Teknotomy girişim/ yatırım bölümünü ziyaret ederek en güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu