ExxenGüncel

Feyyaz Yiğit Exxen ile Anlaştığını Açıkladı

Herkesin beklediği ve sevileceği düşünülen Exxen projesi yakın zamanda sektöre girmeyi planlıyor. Acun Ilıcalı, Exxen projesi için birçok ismi kadrosuna kattı. Bu sefer ise Cinayet Süsü ve Ölümlü Dünya filmlerindeki oyunculuğuyla seyircilere kendini sevdiren Feyza Yiğit Exxen kadrosuna dahil oldu. Haberi Acun Ilıcalı kendi kişisel hesabında paylaştı.

Feyyaz Yiğit Exxen ile Anlaştığını Açıkladı
Feyyaz Yiğit Exxen ile Anlaştığını Açıkladı

Türk Televizyon tarihinde önemli bir yeri olan Acun Ilıcalı, dijital platform olan Exxen için bombaları art arda patlatıyor. Türkiye’de sevilen ünlü kişilerle anlaşan ve bunları kendi kişisel hesabında açıklıyan Acun Ilıcalı, büyük bir isimle anlaşacağı iddia ediliyor. Anlaşacağı kişinin dünya çapında kariyeri olduğu ve katıldığı proje ile dikkatleri üzerine çekeceği iddiası dün ortaya atılmıştı.

Acun Ilıcalı Feyyaz Yiğit Exxen Projesinde Olacağını Açıkladı

Kısa sürede herkes tarafından sevilen Konuşanlar formatını üreten ve sunan Hasan Can Kaya’nın da Exxen projesinde yer alacağını sosyal medya da takipçilerine duyuran Acun Ilıcalı, yine kişisel Instagram hesabınında Feyyaz Yiğit ile anlaştığını duyurdu.

Acun Ilıcalı, Feyyaz Yiğit adlı oyuncunun Exxen projesinde nasıl bir projenin içinde yer alacağına dair detay vermedi ama paylaştığı hikayede, “Feyyaz Yiğit Exxen ’de… Mutluyuz” ifadelerini kullandı Feyyaz Yiğit’i Exxen platformunun birden fazla projesinde yer alması bekleniyor.

Bugüne kadar Haluk Bilginer, Nurgül Yeşilçay, Orkun Işıtmak, Reynmen gibi hem TV’de hem de sosyal medyada fenomen pek çok ismin Exxen projesinde yer alacağını ifade edilmişti. Dahası Enes Batur da kısa süre önce Instagram platformunda paylaşmış olduğu hikâyesinde Exxen için “birkaç” proje üzerinde çalıştığını duyurmuştu.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu