E-SporFIFA

FIFA Online 4 Türkiye’ye Geliyor

Electronic Arts 2 Şubat tarihinde yapmış olduğu açıklamasıyla birlikte akıllı telefonlar için 6 adet yeni oyunu olduğunu duyurdu. Genel olarak Asya oyuncuları tarafından oynanan FIFA Online 4 için ise 15 ülkeye daha açılacağını haber verdi. Hedeflenen oyuncu sayısının ise 80 Milyon olduğunu bildirdi.

FIFA Online 4 Video İçeriğinden Fotoğraf
FIFA Online 4 Video İçeriğinden Fotoğraf

FIFA Online 4 Videosu

Ülkemizde futbol oyunlarını sevenleri etkileyen bu haber çoğu kişinin merakla beklemesine sebep oldu. EA’nin açıklamış olduğu ülkeler arasında Türkiye’de olunca çoğu oyuncu çevrimiçi futbol keyfini yaşamaya şimdiden hazırlanıyor. Oyun 2018 yılında çıkmış olan FIFA 18 mekanikleri ile birlikte gelecek.

FIFA Online Oynanış Videosu

Online 4’ün içerik kısmına gelecek olursak içerisinde kendi takımınızı oluşturabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Ek olarak oyunu oynadıkça EP kazanıyor ve bu kazanmış olduğunuz EP’ler ile birlikte yeni oyuncular ya da eşyalar satın alabiliyorsunuz. Oyun online bir şekilde oynandığı için EP’ler ile rakip bir oyuncu ile aranızda transfer işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Oyunun isminde ne kadar “online” ifadesi bulunsa da oyuncu isterse tek başına da oyunu oynayabiliyor. FIFA Online 4’ü online olarak oynayan oyuncular ise oyun içinde turnuvalara, liglere ya da tek maçlık karşılaşmalara katılma imkanına sahiptir. Ek olarak maçlarda göstermiş olduğunuz performans FIFA Online World Tour’un kullanımı ile birlikte sıralama sistemine kaydediliyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu