Güncel

Findflix Uygulamasıyla Netflix’te Aradığınızı Bulun

Boş zamanlarınızı değerlendirirken Netflix mi kullanıyorsunuz? Peki sizlere, Netflix deneyiminizi daha keyifli hale getirecek bir yol olduğunu söylesek? Findflix uygulaması ile Netflix kullanımınızdan daha çok keyif alabilirsiniz.

Netflix spesifik bir kategori listesi sunmadığı için aradığınızı bulmakta zorlandığınız zamanlar mutlaka olmuştur. Kategoriler olmadığı için ne izleyeceğinize karar veremeyip zaman kaybetmeye Findflix ile son veriyorsunuz. Netflix’te bulunmayan spesifik kategorileri sizlere sunan bu uygulama ile ne izleyeceğinize karar vermek çok daha kolay bir hale geliyor.

Findflix Nedir?

Kategoriler sınırlı olduğu için Netflix’te ne izleyeceğinize karar vermekte zorlanıyor musunuz? Findflix uygulaması sizlere Netflix’te arayüzünde olmayan gizli kategorileri sunuyor. Böylece ne izlesem diye düşünürken zaman kaybetmemiş oluyorsunuz. Çünkü uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra bütün gizli kategoriler alt kategorileri ile karşınızda duruyor oluyor. Daha sonrasında yapmanız gereken tek şey izlemek istediğiniz kategoriyi seçmek. Findflix’in size sunduğu bu pratik hizmet ile ne izleyeceğinize daha çabuk karar verebiliyor ve daha az zaman kaybediyorsunuz. Bu şekilde Netflix deneyiminiz de daha keyifli bir hâl alıyor.

Findflix Uygulaması
Findflix Uygulaması Android Görünümü

Findflix Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Findflix Mobil Uygulaması
Findflix’te İçeriklerin IMBD Puanlarını Görebiliyorsunuz

Findflix, Netflix’in gizli kategorilerini kullanıcılarına göstermek üzere tasarlanmış bir mobil uygulamadır. App Store veya Google Play Store’dan mobil cihazınıza uygulamayı yüklemenizin ardından, uygulamaya giriş yapınca sol tarafta “secret categories” kısmına tıklayarak gizli kategorileri ve onların alt kategorilerini görüntüleyebiliyorsunuz. Daha sonra ise istediğiniz kategoriyi seçtiğinizde uygulama sizi Netflix’e yönlendirerek o kategorideki filmleri gösteriyor. Bu şekilde izlemek istediğiniz filmi bulduktan sonra gidip tekrar Netflix üzerinde arama yapmanıza gerek kalmıyor.

Mükemmel tasarımı ve çözüm odaklı bir uygulama olmasıyla öne çıkan Findflix, sizlere sadece kategori konusunda yardımcı olmuyor. Uygulama içerisinde bulunan blog yazıları ile gündemdeki Netflix içerikleriyle ilgili fikir sahibi olabiliyorsunuz. Ben IMBD puanı yüksek olmayan içerikler izlemem diyorsanız da Findflix imdadınıza yetişiyor. Uygulama içerisinde istediğiniz kategorideki yapıtları IMBD puanına göre sıralanmış bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde bulunan “What Is New On Netflix?” kısmı ile Netflix kullanıcılarına yeni sunulan içerikleri de gözden kaçırmamış oluyorsunuz.

Findflix Uygulaması
Findflix Uygulaması Artık App Store’da

Sizlerde Netflix’ten aldığınız verimi artırmak, deneyiminizi daha keyifli hale getirmek istiyorsanız App Store veya Google Play Store üzerinden uygulamayı mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu