NetflixAndroid

FindFlix: Netflix’i Daha Keyifli Hale Getiren Uygulama

Netflix’de film izlemeyi seviyor fakat karar verme konusunda sorun mu yaşıyorsunuz? FindFlix ne izleyeceğinize karar vermenizi kolaylaştıran bir uygulama olarak ön plana çıkıyor. Teknolojinin gelişmesiyle izlemeyi çok istediğiniz o filmin televizyonda çıkmasını beklediğiniz günler artık geride kaldı. Birçok dijital platform size o an canınız ne izlemek isterse, onu izleme imkânı sunuyor. Bu seçeneğin özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde sıklıkla tercih edilen bir alternatif haline gelmesi, dijital platformları öne çıkarıyor.

Online dizi ve film izleme platformlarının arasında geniş içerik yelpazesi ile Netflix ön plana çıkıyor. Ancak Netflix’te bulunan birçok içeriği ayıran spesifik kategoriler bulunmuyor. Dolayısıyla kullanıcılar istedikleri kategoriyi bulma konusunda sıkıntı çekiyor. FindFlix, bu problemi gidermek için geliştirilmiş bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Netflix’te olmayan kategorileri sunan bu uygulama sayesinde ne izleyeceğinize karar vermek artık çok daha kolay.

FindFlix Nedir?

Findflix ile Netflix Keyfiniz Artırın

Ne izleyeceğinizi kafanızda bir türlü netleştiremiyor veya Netflix’i açıp izlemek istediğiniz şeye karar verene kadar saatlerinizi kaybettiğiniz zamanlarınız muhakkak olmuştur. Ne izlesem diye bakınırken geçen zamanla, izlemekten vazgeçtiğiniz de olmuştur. Bu tür durumlara artık bir son vermenin vakti geldiğini düşünenlerin imdadına FindFlix yetişiyor. Çünkü FindFlix uygulaması ile Netflix’in gizli kategorilerine ve bu kategorilerin alt kategorilerine kolayca erişiyorsunuz. Sonrasındaysa tek yapmanız gereken bu kategorilerden birini seçmek. FindFlix’in sağladığı bu pratiklik ile hem zaman kazanmış oluyorsunuz hem de Netflix’i daha keyifli hale getirebiliyorsunuz.

FindFlix Nasıl Kullanılır?

FindFlix Gizli Kategoriler

FindFlix, Netflix’in gizli kategorilerini göstermek için tasarlanmış bir uygulamadır. Mobil cihazınıza uygulamayı indirdikten sonra sol tarafta bulunan kısımdan “secret categories”i seçerek gizli kategorileri ve alt kategorileri bulabilirsiniz. Daha sonrasında ise istediğiniz kategoriyi seçtiğinizde direk Netflix’e yönlendiriliyorsunuz. Yönlendirme sonucunda karşınıza o kategori ile ilgili yapıtlar çıkıyor. Böylece neyi izleyeceğinize daha kolay karar verebilirsiniz.

Başarılı bir şekilde tasarlanmış FindFlix, ben kategori olmadan seçim yapmakta çok zorlanıyorum diyenler için mükemmel bir çözüm sunuyor. “Ne izleyeceğim?” düşüncesine son vermenize yardımcı olan FindFlix, kolay ve hızlı bir şekilde aradığınızı bulmanıza yardımcı oluyor. Çözüm odaklı bu uygulama sayesinde Netflix’i çok daha verimli bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Film, dizi ve belgesel keyfinizi en üst seviyeye ulaştırmak için vakit kaybetmeden FindFlix uygulamasını indirin.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Yorum

  1. Eğer netflix uygulaması telefonunuzda da yüklü ise gerçekten film arma işini çok kolay bir hale getiriyor. Netflix gizli kategorilerini forumlardan bulup izleme kuyruğuna ekliyordum, ama artık ihtiyacım kalmadı.. izlemek istediklerimi favorilere eklemem yeterli oluyor. Yapanların eline sağlık, iyi iş çıkarmışlar.

  2. Farklı üyeliklerde listeleri taşıyamıyprdum bu sayede burada oluşturduğum listemi kolayca takip edebiliyorum. Gerçekten de harika netflix i daha iyi takip etmeme inanılmaz yardımcı oluypr.

    1. Merhabalar Sadi Bey. Mevcut yorumlara cevap yazma özelliği aktiftir. Eklenen yorumların altındaki ”Cevapla” kısmını tıklayarak dilediğiniz yoruma cevap verebilir ve tartışma ortamına katılabilirsiniz. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu