E-SporVALORANT

Valorant First Strike İlk Gün Sonuçları

Valorant’ın resmi turnuvası olan First Strike ilk gün sonuçları belli oldu. Üç maç üzerinden oynanan turnuvada kazanan takımlar yarı finale çıkarken kaybeden takımlar ise aralarında tekrar bir maç oynayacak ve tekrar kaybederlerse elenecekler.

First Strike İlk Gün Sonuçları Kimler Kazandı Kimler Kaybetti

Bind haritasında 13-11, Ascent’te ise 13-10’luk skorlarla maçı alan Oxygen Esports, sonraki turda BBL Esports ile rekabet edecek.

BBL Esports, Haven ve Ascent haritalarında 13-8 ve 13-10’luk skorlarla önümüzdeki turda Oxygen Esports ile mücadele edecek şekilde yerini almayı başardı.

Valorant First Strike İlk Gün Sonuçları
Valorant First Strike İlk Gün Sonuçları

Sangal Esports, rakibi Anatolia Esports karşısında kolay bir galibiyet elde etti. Almış olduğu 2-0’lık galibiyetle adını yarı finallere yazdıran takım, Bind ve Ascent haritalarında sırasıyla 13-9 ve 13-5’lik skorlarla Anatolia Esports’a karşı kazandı

Split ve Ascent haritalarında 13-3 ve 13-6 gibi skorlarla rakibine karşı galip gelen Futbolist, First Strike’ın kazananlar kümesi yarı finallerinde Sangal Esports ile mücadele edecek.

Yenilen takımlardan karşılaşacak olanlar, HaZe Clan Mod-Z ile, Anatolia Esports ise Beşiktaş ile karşılaşacak. Bu turda da kaybeden takımlar elenecekken kazanan takımlar ise galipler kümesinin oynanacak olan yarı finallerinde kaybeden takımlarla tekrardan karşılaşacak.

Valorant First Strike İlk Gün Sonuçları
Valorant First Strike İlk Gün Sonuçları

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu