Güncel

Flash TV Geri Dönüyor

Flash TV Show geri dönüyor. Şu an günümüzde pek popüler olmasa da 2010 ve 2015 yıları arasında popüler olan caps’lerin ana maddesi olan Flash TV yayın hayatına geri dönüyor. Bildiğiniz üzere tüm caps’ler kanalda yaşanan ilginç ve komik olaylardan oluşurdu. Kanal hem oluşturulan caps’lerden hem de eğlenceli içerikleri ile Türkiye’deki büyük bir çoğunluğun sempatisini kazandı.

Flash TV Show Geri Dönüyor İddiaları Ortaya Atıldı
Flash TV Show Geri Dönüyor İddiaları Ortaya Atıldı

Herkesi sevmeye başladığı kanal alınan bir karardan dolayı 2019 yılında yayın hayatına ara verdiğini açıkladı. Bu olaydan neredeyse 2 yıl sonra kanalın sahibi Ömer Göktüğ herkesi sevindirecek bir haberi açıkladı. Göktüğ Medyakoridoru’na verdiği röportajda kanalın yayın hayatına başlayacağını açıkladı.

Tekrardan Flash TV Capsleri Görmeye Hazır Mısınız?

Mahmut Tuncer’in halaylar ile coşturduğu, Rüyanız Hayrolsun programı ile gülmeye doyamadığınız kanal tekrardan geri dönüyor. Kanalın sahibi Ömer Göktüğ Temmuz ayında kanalın tekrardan eğlenceli programlar ile yayın hayatına geri döneceğini açıkladı. Hangi programların olacağı henüz bilinmese de halayların ve türkülerin eksik olmayacağı programlar olacağını herkes biliyor. Kanalın içerikleri dışında pek çok konu da belirsizlikler yaşanıyor.

Tekrardan Flash TV Capsleri Görmeye Hazır Mısınız?
Tekrardan Flash TV Capsleri Görmeye Hazır Mısınız?

Bu belirsizlikler çoğu bilinmiyor olsa da en önemli belirsizliğin kanalın yeni genel müdürünün kim olacağı konusunda yaşanan problemler olduğu biliniyor. Ömer Göktüğ’un yeni genel müdürün daha önce kanalda çalışan birinin olmasını istediği iddia ediliyor. Bu doğrultu da eski çalışanları olan sunucu ve gazeteci Hakan Aygün’e genel müdürlük teklif edildi. Hakan Aygün’ün teklife olumlu ya da olumsuz bir cevap vermediği ve yakın zamanda bu teklife cevap vereceği iddia edildi.

Mahmut Tuncer Show Tekrardan Başlayacak Mı?

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu