Güncel

FlexPai 2 Katlanabilir Ekranlı Telefon

Dünyanın ilk katlanabilir ekran akıllı telefonunu üreten Royole isimli teknoloji üreticisi, katlanabilir ekranlı yeni telefonu FlexPai 2’yi duyurmuştu. Firma tarafından yapılan açıklamalarda, telefonun ön siparişlerinin 25 Eylül’de başlayacağı ifade edilmişti. 300 bin civarında tüketicinin bu telefona beklenenden fazla ilgi göstermesi ise FlexPai 2’nin sadece 1.8 saniye içinde tükenmesine yol açtı.

FlexPai 2 2
FlexPai 2

FlexPai 2’nin en dikkat çeken tarafı bu akıllı telefonun fiyatı oldu. Çünkü Firma, FlexPai 2’nin fiyatını Huawei Mate Xs ve Samsung Galaxy Z Fold 2 gibi benzer cihazlardan düşük tuttu. İşte bu fiyat politikası, Çinli tüketicileri kendinden geçirmeyi başarmış gibi görünüyor. Yapılan açıklamaya göre firmanın kaç adet FlexPai 2 sattığını, ayrıca ikinci ön sipariş döneminin ne zaman başlayacağı şu an için belli değil.

FlexPai 2
FlexPai 2

FlexPai 2 Öne Çıkan Özellikleri

Snapdragon 865 işlemciden güç alan FlexPai 2, normal kullanım halinde 8 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip oluyor. Telefon katlandığında ise 5.5 inç ve 5.4 inç iki ekran kullanılıyor. Ayrıca bu akıllı telefon 8 GB RAM ve 256 GB hafıza alanına sahip. Tek bir dörtlü kamera kurulumuna sahip telefonun, selfie’ler için 32 MP çözünürlük sunan bir kamerası bulunuyor. Telefonun ana kamerası ise 64 MP çözünürlük sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar, 16 MP ve 8 MP çözünürlüğü olan iki kameraya daha sahip oluyorlar.

FlexPai 2’ye Çin dışındaki tüketicilerin sahip olma şansı şu an için yok. Şirket, telefon duyurusu sırasında FlexPai 2’yi Çin dışına çıkarma planlarının olmadığını açıkladı.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu