FPS

FM 2020 Pilot Kulüp Nasıl Bulunur?

FM 2020 pilot kulüp nasıl bulunur? Oyunda yönettiğiniz kulüple başarılar kazandıktan sonra yönetim istediğiniz her şeyi yapıyor. Yönetimden yeni sözleşme, alt yapı sistemlerinin geliştirilmesi ve pilot kulüp bulunması gibi isteklerde bulunabiliyorsunuz.

FM 2020 Pilot Kulüpler ve Kardeş Kulüp Önerisi
FM 2020 Pilot Kulüpler ve Kardeş Kulüp Önerisi

Bu isteklerde bulunurken dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle pilot kulüp bulma konusunda. Eğer düzgün bir pilot kulüp bulamazsanız bu isteğiniz gerçekleşmiyor. Bu yüzden yönetime ileteceğiniz pilot kulübü dikkatli seçmeniz gerekiyor.

FM 2020 oyununda pilot kulüp bulmadan önce neden pilot kulüp aradığınızı bilmeniz gerekiyor. Alt yapısı güçlü bir takıma ihtiyacınız olduğu için mi yoksa elinizdeki oyuncuların gelişmeleri için mi?

FM 2020 transfer yapma konusunda size kolaylık sunuyor. Fakat bu transferlerin takımınıza uygun ve ucuz olması gerekiyor. Oyunda Real Madrid’in menajeri bile olsanız çok fazla para harcayamıyorsunuz. Bu yüzden yetenekli ve potansiyeli yüksek oyuncuları transfer etmeniz gerekiyor. Takımınızın stopere ihtiyacı varsa wonderkid stoper almanız gerekiyor.

Oyunda aldığınız wonderkid oyuncuların gelişmesini istiyorsanız onları başka takıma kiralamanız gerekiyor. Kiraladığınız takımların oyuncularınızı geliştirmesi gerekiyor. Bu riski almamak için pilot kulüp ya da kardeş kulüplerinizi iyi seçmeniz gerekiyor.

FM 2020 Pilot Kulüp Önerisi İsteyenler için En İyi 3 Kulüp

FM 2020 pilot kulüp önerisi istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. FM 2020 oyununda her kulüp pilot kulüp olmuyor. Alt yapısı ve çıkardığı wonderkid oyuncular ile tanınan Ajax kulübünü pilot kulüp olarak kullanamıyorsunuz.

FM 2020 Pilot Kulüp ÖnerisiKuruluş YılıBulunduğu LigSahip Olduğu Kupa SayısıAlt YapısıMali Durumu
Dinamo Zagrep1945Hırvatistan 1. Lig48 Kupa  Alt Yapısı SağlamMali Durumu Güçlü
Sandhausen  1916Bundesliga 21 KupaAlt Yapısı SağlamMali Durumu Güçlü
FC Portsmouth1898SKY BET League One6 KupaAlt Yapısı SağlamMali Durumu Güçlü
FM 2020 En İyi 3 Pilot Kulüp

Dinamo Zagrep

FM 2020 wonderkids oyuncu arıyorsanız her sezon Dinamo’nun genç yeteneklerine bakmanızı öneriyoruz. Wonderkid cenneti olan takımı pilot kulüp olarak almanız çok zor ama başta kardeş kulüp olarak anlaşmanız hem sizin için hem de kulübünüz için birçok faydası oluyor. Hırvatistan liginde 21 şampiyonluğu olan takımda; Dani Olmo, Ajdin Hasic ve Antonio Marin gibi wonderkid oyuncular futbol oynadı.

FM 2020 Pilot Kulüp Dinamo Zagrep
FM 2020 Pilot Kulüp Dinamo Zagrep

Sandhausen

FM 2020 kulüp önerisi istiyorsanız Sandhausen takımını öneriyoruz. Kulüp başarıya aç bir takım ve her yıl büyük mücadeleler veriyor. Oyuncu Bundesliga’da yer alan takımlara her yıl yeni oyuncular gönderiyor. Alt yapısı sağlam olan kulüp wonderkid defans ve wonderkid orta saha üretme konusunda problem çekmiyor. Kulübü pilot kulüp olarak almanızı öneriyoruz.

FM 2020 Kulüp Önerisi İsteyenlere Sandhausen Takımını Öneriyoruz
FM 2020 Kulüp Önerisi İsteyenlere Sandhausen Takımını Öneriyoruz

FC Portsmouth

FM 2020 en zevkli takımlar diye arattığınız zaman Portsmouth karşınıza çıkıyor. Kulüp ilk kurulduğu zamanlar çok başarılıydı. Fakat daha sonra kulüp eski başarılarını yakalayamadı ve İngiltere 3. Ligi’nde mücadele ediyor. Wonderkid golcüler ya da wonderkid orta sahalar arıyorsanız FC Portsmouth kulübüne bakmanızı öneriyoruz. Kulübü pilot kulüp olarak satın alabiliyorsunuz. Geliştirmek istediğiniz oyuncuları İngiltere’ye gönderdikten sonra kaydettiği gelişmeleri anında görebiliyorsunuz.

FM 2020  En Zevkli Takımlar
FM 2020 En Zevkli Takımlar

FM 2020 en iyi 3 pilot kulüp önerisinin sonuna geldik. Bu 3 takım dışında da kulüpler bulunuyor. Fakat bu 3 kulüp ile tam isteyeceğiniz düzeyde verim alabiliyorsunuz. Bu kulüpler ile pilot kulüp olarak anlaşılmaması durumunda kardeş takım olarak anlaşma yapmanızı öneriyoruz.

Türkiye’den de pilot kulüp alabiliyorsunuz. Türkiye 3. Liginde alabileceğiniz kulüpler bulunuyor. Fakat bu kulüpler isteyeceğiniz düzeyde kulüpler değil ama Türkiye’den kardeş kulüp arıyorsanız Altınordu, Eskişehirspor, Karşıyakaspor gibi kulüplerle anlaşmanızı öneriyoruz. Bir sonraki yazımız da FM 2020 wonderkid ön liberolar listesini sizlere sunmayı planlıyoruz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu