FPS

FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler

FM oyununda kariyerinizde önemli kupalar kazanmak istiyorsanız kaliteli oyunculara sahip olmanız gerekiyor. Kaliteli oyuncuları bulmak önemli değil. Çünkü kaliteli topçuları büyük takımlarda görebiliyorsunuz. Kaliteli topçular yüksek bonservis ödeli ödemeniz gerekiyor ve oyuncu yıllık ücretini karşılamak zorluklar çekebiliyorsunuz. Bunun için potansiyelli topçuları keşfedilemeden önce bulmanız gerekiyor.

FM 2020 Wonderkids
FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler 1

FM oyun serisi de bu konuda yardımcı oluyor. FM 2020 Wonderkids kaleciler, defanslar, orta sahalar ve forvet futbolcuları kullanıcıları ile paylaşıyor. Futbol gol odaklı bir oyun olduğu için klas golcüler bulmanız çok önemli.

FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler Hangileri

Futbol tarihinde en önemli sözlerinden biri ”atanında, tutanında iyi olacak” bu yüzden iyi bir golcüye sahip olmanız gerekiyor. Popülaritesi yüksek oyuncuları takımıza transfer etmek çok zor olabiliyor. Bu yüzden genç wonderkid oyunculara yönelmeniz gerekiyor. Listedeki oyuncular hem wonderkid hem de golcü.

Vitor Gabriel

  • Yaşı: 19
  • Oynadığı Takım: Flamengo

FM 2020 ucuz wonderkids listesinin üçüncü oyuncusu Vitor, genç yaşına rağmen özellikleri ile dikkat çekiyor. Uzun boylu ve fiziği güçlü futbolcular genellikle hız konusunda problem yaşıyor. Vitor hızlanma konusunda problem yaşamıyor. Futbolcuyu kanat forvet içinde eğitebiliyorsunuz. Flamengo oyuncu için 500 bin Euro istiyor.

FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler Vitor Gabriel
FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler Vitor Gabriel

Benjamin Tetteh

  • Yaşı: 21
  • Oynadığı Takım: Sparta Prag

FM 2020 Ucuz golcüler listemizin en yaşlı oyuncusu olan Tetteh, orta düzey takımların kurtarıcısı oluyor. Oyuncu bitiricilik konusunda geliştikten sonra nadir forvet haline geliyor. Sparta Prag oyuncu için 2.3 milyon Euro istiyor.

FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler Benjamin Tetteh
FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler Benjamin Tetteh

Bartosz Bida

  • Yaşı: 18
  • Oynadığı Takım: Jagiellonia

FM 2020 Ucuz Wonderkid golcüler listesinin en potansiyelli oyuncular arasında yer alıyor. Oyuncu hücumun her yerinde oynuyor. Bitiriciliği düşük olsa da geliştikten sonra klas bir golcü oluyor. Oyuncu her iki ayağını da kullanabiliyor. Oyuncuyu sıkı pazarlıklar sonucu 1 milyon Euro’ya transfer edebiliyorsunuz.

FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler Bartosz Bida
FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler Bartosz Bida

Jonas Wind

  • Yaşı: 20
  • Oynadığı Takım: Kopenhag

FM kariyerinizde zengin kulüplerde teknik direktörlük yapmak istemiyorsanız ve daha düşük takımları yönetmeyi seviyorsanız Jonas Wind tam isteyeceğiniz bir golcü. Oyuncuyu aldığınız zaman takımınıza koyduğunuz zaman gol krallığı yarışında önemli isimler arasında yer alıyor. Golcüyü 10 numara pozisyonunda oynatabiliyorsunuz. Golcüyü 2.5 milyon Euro’ya alabiliyorsunuz.

FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler Jonas Wind
FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler Jonas Wind

Vinícius Popó

  • Yaşı: 18
  • Oynadığı Takım: Cruzeiro

FM 2020 Yabancı Wonderkid listesinde Cruzeiro’lu futbolcular arasında en yetenekli futbolcular arasında yer alıyor. Hemen hemen her FM serisinin wonderkid listesinde Cruzeiro’lu futbolcuya rastlıyoruz. Eğer yabancı wonderkid arıyorsanız Cruzeiro takımınıza bakmanız gerekiyor. Oyuncu geliştiği zaman golcü yeteneklerine hayran kalabiliyorsunuz. Oyuncuyu 750 bin Euro’ya transfer edebiliyorsunuz.

FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler Vinícius Popó
FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler Vinícius Popó

Siz hangi oyuncuyu transfer ettiniz? Oyuncudan memnun kaldınız mı? Sizin bu listeye eklemek istediğiniz bir oyuncu var mı? Eğer yerli bir isim arıyorsanız FM 2020 Türk Wonderkid futbolculara da bakabilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu