FPS

FM 2021 Satışta

FM 2021 satışta, beta sürümünden sıkılan kullanıcılar oyunun tam anlamıyla satışa sunulmasını bekliyordu. 10 yıldan fazla oyun piyasasında ve futbol kategorisinde liderliğini hiç bir zaman kaybetmeyen Football Manager, uzun süre koltuğunu koruyacağa benziyor. İlk çıktığı zaman CM ismiyle çıkan oyun, ortaklardan birinin ayrılmasıyla isim değişikliğine gitti ve uzunca bir süredir FM ismi ile oyun piyasasında devam ediyor.

FM 2021 Satışa Sunuldu
FM 2021 Satışa Sunuldu

İlk olarak sevenlerine beta sürümü ile oyunda olan değişiklikleri göstermek isteyen oyun, geçtiğimiz gün satışa sunuldu. FM 2021 satışta ve fiyatı 246 TL. Bazı oyun indirme platformlarında indirimli fiyatlarıyla müşterilerini bekliyor.

FM 2021’in Yeni Tarzı ” Touch”

Seri şekilde çıkan oyunlar bir önceki sürüme göre daha farklı özellikler ile oyun tutkunlarının karşısına çıkıyor. FM 2021‘de bu kapsamda önceki oyunu olan FM 2020’ye göre yeni özellikler sunuyor. Kadro seçimleri veya kadroyu hazırladığınız bölüm değişti. Ayrıca yeni bir ara yüze de sahip oldu. Daha fazla değişiklik bulunuyor.

FM serisi detaylı bir oyun ve kullanıcılarının bazıları bu detayları seviyor. Geriye kalan kullanıcılar ise detaylarda boğulduklarını düşünüyor. Her iki kullanıcı türünü de mutlu etmek isteyen firma, oyunun içinde bir menajerlik segmenti açtı.

Football Manager 2021 Touch bu yeni segmentin. Bu sekment ile sadece maçları yönetiyor, transferler yapabiliyorsunuz. Geriye kalan detaylar ile uğraşmıyorsunuz.

FM 2021 Satışta ve Touch Modu İlgi Çekti
FM 2021 Satışta ve Touch Modu İlgi Çekti

FM oyunu kullanıcılarını üzecek bir haberi de bulunuyor. Oyun yıllardır kulüpler ve oyuncular ile lisans anlaşması bulunmuyordu. Bu yüzden kulüp logoları ya da futbolcuların resimleri bulunmuyor. Bunlar üçüncü sahıs kişiler tarafından piyasaya sürülüyor. Bunlar da FM’nin imzası bulunmuyor.

Oyunu Epic Games ve Steam’de bulabilirsiniz. İsterseniz fm 2021 touch sekmentini tek şekilde satın alabiliyorsunuz. Ama FM 2021’i tümüyle satın aldığınızda touch paket içinde yer alıyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu