Oyun

Football Manager 2021 Ne Zaman Çıkıyor?

Geliştirici Sports Interactive ve yayıncı SEGA, spor oyunu Football Manager 2021’i PC, Xbox One ve Xbox Series için duyurdu.

24 Kasım’da oyun, ilk olarak Epic Games Store ve Steam aracılığıyla PC için piyasaya çıkacak. Xbox One ve Xbox Series için oyun aralık ayında çapraz kayıt özelliği ile gelecek.  Steam’de %10 fiyat etiket indirimiyle çıkacak oyuna, ön siparişle 224,10 TL fiyata sahip olabileceksiniz. Epic Games Store’da ise %10 fiyat indirimiyle 197,10 TL ye mağazadaki yerini alıyor. Oyunu erkenden almak isteyenler bu fiyatlara şimdiden oyuna sahip olabilecekler ama oyunun çıkış tarihini beklemek zorundalar.

Oyunu ön sipariş vererek satın alan kullanıcılar, %10 indirim ve oyunun tam çıkış tarihinden iki hafta önce çıkacak oyuna erken erişim hakkı da kazanacak. Önceki yıllarda olduğu gibi oyunu Steam aracılığıyla ve Epic Games üzerinden satın alanlar ayrıca Football Manager 2021 Touch’ı da ücretsiz bir şekilde alabilecek.

Football Manager 2021 Xbox

Football Manager 2021

Football Manager 2021, Xbox Edition ile 2007’den bu yana ilk defa Xbox’a geliyor. Xbox kumandası tam optimizasyon için tasarlandı ve Microsoft’un Play Anywhere teknolojisi sayesinde oyundaki kariyerinize herhangi bir Windows 10 PC’de de devam edebileceksiniz. Xbox One’a ek olarak Football Manager 2021 yeni nesil konsollarınızdan Xbox Series X ve Xbox Series S için de yayınlanacak. Football Manager 2021 Touch ve Mobile için tam çıkış tarihi ise henüz belli değil. Ancak yakın bir zamanda duyurulması bekleniyor. Ayrıca Nintendo Switch için Football Manager 2021 Touch’ın Aralık’ta bitirilmesi planlanıyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu