Oyun

Ubisoft For Honor’ı Geliştiriyor

Ubisoft, For Honor‘ı yeni nesile geliştirme planı olduğunu açıkladı. Aksiyon oyunu; PS5, Xbox Series X ve Xbox Series S’te yenilenmiş grafiklerin yanı sıra yüksek görüntü kalitesi ve kare hızı sunacak. For Honor sahipleri yeni nesil için yapılan yükseltmelere ücretsiz olarak erişebilecek. Ek olarak şimdiki nesildeki elde ettikleri gelişmeleri de aktarabilecek.

For Honor, PlayStation 5 ve Xbox Series X’te 4K görüntü çözünürlüğünde oynanabilecek. Orta çağ havasında olan oyun, Xbox Series S’te ise 1080p görüntü kalitesini hedefleyecek. Ayrıca oyunun diğer bir sezonu ise Aralık ayı başlarında gelecek. En yeni konsollar için 60 FPS desteği gelecek. Oyuncular yeni konsola geçmeye karar verdiklerinde eşyalarına ve satın aldıkları içeriklere erişebilecek.

For Honor Grafik Güncellemesi Alacak
For Honor Grafik Güncellemesi Alacak

For Honor Grafik Yükseltmesi Alacak

Ubisoft, For Honor’a 4K 60 FPS desteğinin dışında grafik olarak geliştireceğini de doğruladı. Yayıncıya göre oyunun grafikleri; su yansımaları, uzaklık seviyesi ayrıntı düzeyi, gölge çözünürlüğü ve doku filtreleme ksımında yükseltmeler alacak. Yani yakın dövüş oyunu günümüzün konsollarında gayet güzel görsellerle karşımıza çıkacak.

For Honor, ilk olarak 2017’nin başında PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayına girdi. Geliştiriciler o zamandan itibaren ücretsiz ve ücretli içerik güncellemeleriyle çok oyunculu oynanışı sürekli olarak destekledi. Oyunun 4. Yıl 3. Sezonu, Resistance başlıklı yeni bir hikâye güncellemesi alarak geçtiğimiz ay başladı.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu