OyunFPS

Fortnite Galactus Etkinliği Geliyor

Fortnite Galactus etkinliğinin gelmesine sadece bir hafta kaldı. 1 Aralık tarihinde Galactus özel canlı etkinlik, Fortnite oyununun içine geliyor. Canlı etkinlik için resmi Fortnite internet sitesinden en son çıkan yamayı indirmeniz ve etkinlik başlamadan en az 60 dakika önce oturum açmanız gerekiyor.

Fortnite Galactus Etkinliği
Fortnite Galactus Etkinliği

Bu etkinlik, normal Fortnite battle royale oyun modunda bulunmayacak. Bunun yerine özel bir oyunda olacak. Resmi internet sitesi, etkinlik için beklenen başlangıç saatinin 16.00 olacağı yönünde paylaşımlar bulundu. Fortnite, Salı günü özel oynatma listesini 30 dakika önce kendisi yayınlanacak.

Venom, Blade ve Ghost Rider’ın son eklemelerinin ardından, Fortnite için Marvel içeriği önümüzdeki hafta doruk noktasına ulaşacak gibi gözüküyor. Epic Games üzerinden yorum yapan Donald Mustard, yakın zamanda Fortnite ve Marvel arasında “çok uzun yıllar” işbirliği planları olduğunu söyledi. Bu iki seri arasındaki geçiş içeriğinin sonunu ise vermiyor.

Fortnite Galactus Etkinliği Twitter Paylaşımı

Fortnite Galactus Etkinliği Tweet

Fortnite ile Hayal Gücünüzü Yansıtmaya Ne Dersiniz? ve Fortnite Elektrikli Hummer Üretiminde Yer Alacak haberimizede göz atabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu