Oyun

Fortnite ile Hayal Gücünüzü Yansıtmaya Ne Dersiniz?

Fortnite, oyuncular ile dolu bir dünya. Adaya inip hayatta kalan son oyuncu ya da takım olmaya çalışabiliyorsunuz. Arkadaşlarınız ile bir araya gelerek bir konser veya film izleme imkânınız da bulunuyor. Kendi kurallarınız ile kendi dünyanızı oluşturabiliyorsunuz. Eğer isterseniz de Dünyayı Kurtar’da modunda diğer ekip arkadaşlarınız ile birlikte canavar sürülerini durdurabiliyorsunuz.

Fortnite Yeni Dünya Yeni Hayal gücü
Fortnite Yeni Dünya Yeni Hayal gücü

Fornite Oyun Eklentileri

Fortnite ‘ta her oyuncunun beklentilerini karşılayacak bir şeyler sunan dört tane ana oyun eklentisi bulunuyor. Bu dört eklenti şunlardır: Battle Royale, Çılgın Parti, Kreatif ve Dünyayı Kurtar.

Fornite Battle Royal Eklentisi

Savaş Otobüsünden atlayıp adaya iniş yapın ve hayatta kalan son kişi olmak için kapışın. Dilerseniz arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla takım kurup diğer takımları alt etmeyi de deneyebilirsiniz. Zafere ulaşmak için bazı maddelerden (ahşap, taş ve metal) yapılar inşa edin. Fortnite Battle Royale ‘da her zaman yeni eşyalar, silahlar, araçlar, alt eklentiler, özel etkinlikler ve “sezonlar” gibi dört gözle bekleyeceğiniz bir şeyler var. Her sezonla birlikte adaya yeni bir tema gelir ve heyecan tüm hızıyla sürer.

Fornite Çılgın Parti Eklentisi

Çılgın Parti, Battle Royale ‘in içindeki bir diğer eklenti. Savaş alanına stressiz eğlenceye odaklanan Çılgın Parti, deneysel ve hâlâ gelişen bir alan. Oyun size bazı aktiviteler veriyor. Bunların arasında havada yapılan engelli yarışlar, tekne yarışları ve filmlerin yanı sıra ünlü sanatçıların konserleri bile bulunuyor.

Ayrıca Battle Royale ‘deki diğer eklentiler gibi Çılgın Parti de ücretsiz.

Fortnite
Fortnite ile Keyifli Zaman Geçirin

Fornite Kreatif Eklentisi

Battle Royale ‘le birlikte ücretsiz oynanabilen Fortnite Kreatif ‘te kendi adanızı kendi hayal gücünüzle oluşturabiliyorsunuz; kendi oyunlarınızı ve kurallarınızı tasarlayabiliyor ve buraya arkadaşlarınızı davet edebiliyorsunuz! Kreatif, size hem basit hem de karışık oyunlar tasarlayabilmeniz için gerekli araçları sunuyor; istediğiniz şeyi istediğiniz gibi oluşturabiliyorsunuz.

Bunun yanında Kreatif ‘te bir şeyler tasarlamasanız bile arkadaşlarınızın veya Fortnite topluluğundan diğer oyuncuların tasarlamış olduğu oyunları da oynayabiliyorsunuz. Kreatif eklentisi; oyun tasarlamanın ve oynamanın yanı sıra, hayalinizdeki dünyayı da yaratmanız için harika bir yer ve fırsat sunuyor. Adanıza istediğiniz görüntüyü, şekli verebiliyor ve arkadaşlarınızla birlikte oyunun tadını çıkarabiliyorsunuz!

Fornite Dünyayı Kurtar Eklentisi

Fortnite Dünyayı Kurtar eklentisinde diğer oyuncularla birlikte canavar akınlarına karşı mücadele edip devasa ve yok edilebilen bir dünyayı keşfetme fırsatınız bulunuyor. Bu canavarlarla savaşır iken ganimet buluyor, silah üretiyor ve kahramanlar topluyor ve kendinizi güçlendirebiliyorsunuz. Bir üs kurup canavarları uzak tutmak için üssünüzü tuzaklarla koruyabiliyor ve üssünüzü sağlamlaştıra biliyorsunuz!

Dünyayı Kurtar eklentisini arkadaşlarınızla veya Fortnite topluluğundan diğer oyuncularla oynayabiliyorsunuz. İnternet sitesinden, oyun içinden veya konsolunuzun mağaza sayfasından Dünyayı Kurtar Paketi’ni satın alarak Dünyayı Kurtar eklentisini oynamaya başlayabiliyorsunuz. Dünyayı Kurtar eklentisi PlayStation, Xbox ve PC sistemlerinde oynanabiliyorsunuz.

Fortnite indirmek için tıklayabilirsiniz.

Oyun dünyasına ilişkin öne çıkan gelişmeleri öğrenmek için Teknotomy Oyun sayfasını inceleyebilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu