Oyun

Forza Horizon 4 Çok Satanlar Listesinde

Kısa bir süre önce yayınlanmasına rağmen Forza Horizon 4 çok satanlar listesinin zirvesine oturmayı başardı. Çok uzun süredir piyasada bulunmasına rağmen sadece Xbox Game Pass ve Microsoft Store üzerinde bulunan Forza Horizon 4, 9 Mart tarihinde Steam üzerinde satışa açıldı.

9 Mart 2021 Tarihinde Steam Üzerinde Satışa Açılan Forza Horizon 4 Çok Satanlar Listesine Kısa Sürede Girmeyi Başardı
9 Mart 2021 Tarihinde Steam Üzerinde Satışa Açılan Forza Horizon 4 Çok Satanlar Listesine Kısa Sürede Girmeyi Başardı

Oyun Steam fiyatlarıyla oyuncuların yüzünü güldürdü. Microsoft’un kendi mağazasında oldukça uçuk fiyatlara satılan Forza Horizon 4 Steam’e geldikten sonra bölgesel fiyatlandırmayla birlikte oldukça uygun fiyatlara satın alınabilir oldu.

Steam’de Forza Horizon 4 Çok Satanlar Listesinde Birinci Sırada

Geçtiğimiz günlerde oyunculara erken erişim olarak sunulan Valheim, Steam çok satanlar listesinde hızlı bir şekilde ikinci sıraya yükselmişti. 32 TL’lik fiyatı ve oldukça düşük seviyede kapladığı alanla birlikte çoğu oyuncuyu kendine hayran bıraktıran Valheim, Forza Horizon 4’ün satışa çıkmasıyla birlikte üçüncü sıraya geriledi.

Çevrimiçi çok oyunculu seçiminde de 3. Sıraya yerleşen Forza Horizon 4, Steam’e gelmesiyle birlikte adeta tekrardan yükseliş yaşadı. Oyuncular şu an için sadece Xbox hesaplarını bağlayamadıklarından dolayı şikâyetçi. Firma henüz bu konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu