Oyun

Forza Horizon 4 Steam Fiyatı Açıklandı

Uzun süredir Xbox Game Pass ve Microsoft Store üzerinde bulunan Forza Horizon 4 Steam’e geldi. 2018 yılında Microsoft Windows ve Xbox One serisine özel olarak çıkan oyun 10 Kasım 2020 tarihinde Xbox Series serisine geldi. Çıkışının üzerinden uzun bir süre geçtikten sonra Steam’e gelen oyun, fiyatlarıyla birlikte oyuncuları şaşırttı.

Microsoft Store’la PC’deki oyunculara zaten erişebilen oyun, Steam’e gelmesiyle birlikte daha fazla kullanıcıyı hedef almaya çalışıyor. Oyunun Microsoft Store üzerinde 3 tane farklı versiyonu bulunuyor. Standart, Deluxe ve Ultimate olarak bulanan bu versiyonların fiyatları sırasıyla 469 TL, 539 TL ve 669 TL olarak gözüküyor.

Forza Horizon 4 Steam Fiyatıyla Oyuncuları Şaşırttı
Forza Horizon 4 Steam Fiyatıyla Oyuncuları Şaşırttı

Forza Horizon 4 Steam Fiyatı

Oyunun Steam’e geldikten sonraki fiyatı ise oyuncular için oldukça sevindirici oldu. Oyunun Standart Edition sürümü 92 TL olarak gözükürken Deluxe Edition sürümü 125 TL olarak gözüküyor. Oyunun Ultimate Edition sürümüne bakacak olursak 150 TL’lik fiyat etiketine sahip.

Bu fiyatların sabit kalıp kalmayacağı henüz belli değil. Çünkü daha önceden PS4 özel oyunu olduğu halde Steam’e çıkış yapmış olan Horizon Zero Dawn, aynı bu şekilde oldukça uygun fiyat etiketiyle satışa çıktı. Birkaç gün geçmesinin ardından ise fiyatı tekrar yükseldi.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu