Oyun

Forza Horizon 4 Steam İndirimlerinde

Geçtiğimiz günlerde Steam’e gelen Forza Horizon 4 Steam indirimlerinden faydalanmış durumda. Oyun, Steam’e gelmesinin ardından çıkmış olduğu fiyat etiketiyle birden fazla oyuncuyu mutlu etti. Bunun üzerinden 1 ay geçtikten sonra platformda %45’lik bir indirime giren oyun oyuncuların yüzünü 1 kez daha güldürdü.

Forza Horizon 4 Steam İndirimlerine Girmiş Durumda Oyunun İndirimli Fiyatından Yararlanmak İçin Steam Sayfasını Ziyaret Etmeyi Unutmayın
Forza Horizon 4 Steam İndirimlerine Girmiş Durumda Oyunun İndirimli Fiyatından Yararlanmak İçin Steam Sayfasını Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Forza Horizon 4 Steam İndirim Fiyatları

Yarış oyunları arasında parmakla gösterilen oyun piyasaya ilk geldiğinde sadece Xbox One için çıkış yaptı. Üzerinden biraz zaman geçtikten sonra Microsoft Store’a gelen oyun PC oyuncuları tarafından tamamen sevilerek karşılandı.

Fakat dudak uçuklatan fiyatıyla çoğu oyun sever tarafından alınmadı. Ardından Steam’e gelen oyun çıkmış olduğu fiyatlarla bütün oyuncuların yüzünü güldürdü. Bunu üzerine bir de indirime giren oyun oyuncular tarafından son derece hoş karşılandı.

Oyunun indirimli fiyatlarıysa şu şekilde:

  • Forza Horizon 4 Standart Edition İndirimli Fiyatı 59,80 TL
  • Forza Horizon 4 Deluxe Edition İndirimli Fiyatı 75 TL
  • Forza Horizon 4 Ultimate Edition İndirimli Fiyatı 82,50 TL

%45’lik indirimleri gören oyun, fiyatıyla oyuncuları hala daha şaşırtmaya devam ediyor.  

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu