Oyun

Forza Horizon 4 Steam’e Geliyor

Yıllar sonra Forza Horizon 4 Steam’e geliyor. Forza Horizon 4 Turn 10 Studios ve Playground Games tarafından geliştiriciliği yapılmış olan bir açık dünya yarış oyunu. Forza Horizon 4’ün elde etmiş olduğu başarıyı diğer büyük firmalar ne kadar istese de hatta farklı farklı oyunlar çıkarsa da elde edemedi.

Forza Horizon 4 hem Xbox hem de Windows platformu için piyasaya gelen bir oyun. Oyunu oynamak isteyen kullanıcılar Windows üzerinden Microsoft Store’a girip erişebilir.

Forza Horizon 4 Steam’a 9 Mart’ta Gelecek

Forza Horizon 4 Steam'e Geliş Tarihi Açıklandı
Forza Horizon 4 Steam’e Geliş Tarihi Açıklandı

Forza Horizon 4 Microsoft bünyesinde olan bir oyun. Bu yüzden diğer dijital içerik platformlarına gelmedi. Kullanıcılar da Microsoft Store’u rahat ve kullanışlı bulmadıkları için oyunu satın alıp indirme gereksinimi duymadı. Microsoft üzerinden satın almayıp oynamak istemeyen kullanıcılar için oyunun Steam’e gelecek olması gayet sevindirici bir haber oldu.

Ek olarak Steam’e gelecek olan Forza Horizon 4 çapraz eşleşmeyi destekleyecek. Böylelikle oyuna Steam üzerinden bağlandığınız zaman eğer arkadaşınız Microsoft Store üzerinden oynuyorsa beraber oynayabileceksiniz. Forza Horizon 4 Steam sayfası üzerinden bakıldığı zaman planlanan çıkış tarihinin 9 Mart olduğu görülüyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu