Oyun

G-Loot İle Oyun Oynarken Para Kazanma Yöntemi

G-Loot, tüm becerileri geliştirmeleri ve zorluklarla rekabet edilmesini sağlayan bilgisayar için özel esports platformudur. G-Loot bilgisayar istemcisi, kullanıcıların oyun oynarken başarılarını takip ediyor. Böylece kullanıcının kendisine ve başka kullanıcılara meydan okurken daha iyi bir oyuncu olmasını sağlıyor.

Oyun Oynarken Para Kazanma Yöntemi
G-Loot İle Oyun Oynarken Para Kazanma Yöntemi

G-Loot ile kullanıcılar, pek çok günümüzün popüler oyunlarını oynayarak para kazanabileceği gibi, çeşitli görevlere girerek de kazancını arttırabiliyor. G-Loot ile şu anda para kazandıran oyunlar aşağıdaki listede bulunuyor.

  • Apex Legends,
  • Rainbow Six Siege,
  • Counter-Strike-Global Offencive,
  • Rocket Leauge,
  • Hearthstone- Heroes or Warcraft,
  • Teamfight Tactics.

İlerleyen dönemlerde sisteme pek çok oyun eklenecek. Kullanıcı yukarıdaki listede adı bulunan oyunlardan herhangi birini bile oynuyorsa haftalık 300 TL’ye yakın bir para kazanacak.

G-Loot İle Oyun Oynarken Para Kazanma İşlemleri Nedir?

G-Loot ile oyun oynayarak para kazanmak için yapılması gerekenler oldukça kolaydır. Aşağıda anlattığımız adımları uygulayarak başlayalım.

  • Öncelikle buraya tıklayarak, sağ üst köşede bulunan Create Account kısmına tıklayıp ücretsiz üyelik oluşturmalısınız.
  • Gerekli E-mail doğrulaması yapmalısınız.
  • Sonra siteye girerek alt kısımda bulunan Download G-Loot butonuna tıklayarak programı bilgisayarlarınıza indirmelisiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra programa G-Loot’a üye olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile giriş işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Son adıma kadar sorunsuz bir şekilde ulaştıysanız bundan sonra para kazanabilmeniz için çok az işlem kalıyor.

G-Loot, programa yeni kayıt olan üyelere 2 Euro bonus bakiye hediye ediyor. Hediye olarak verilen 2 Euro ile çeşitli oyun görevlerini bitirerek paranızı katlayabilirsiniz. Bakiyeniz 20 Euro’ya çıktığında kullanmış olduğunuz bankanın Döviz hesabına bu paranın tümünü aktarabilirsiniz. Döviz hesabı sizi korkutmasın. İnternet bankacılığı işlemlerinden rahatlıkla döviz hesabı açabilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde tanımlanan 2 Euro’yu yatırarak para kazanabilecek challenge’lar olduğu gibi, hiçbir verilen göreve girmeyip yalnızca oyun oynayarak para kazanmanızı sağlayan, günlük ve haftalık olarak oynadığınız oyuna göre değişiklik gösteren sıralama tablosu da bulunuyor.

Oyunlar ile ilgili tüm haberlere erişmek için Teknotomy Oyun sayfasına gidebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu