E-SporCS:GO

G2 E-Sports NiKo ile Anlaşmayı Düşünüyor

Merkezi Almanya olan e-spor organizasyonu G2 EsportsFaZe Clan’ın savaşçcısı “⁠NiKo⁠”  ile ilgileniyor.

1pv.fr sitesi 18 Eylülde yazdığı habere göre G2 E-Sports‘un Bosnalı oyuncu ile ilgilendiğini söylemişti. Şimdi ise transferin gelecek haftalarda duyurulacağını söyledi. İki takım arasında finansal kapsamda anlaşmazlıklar olması nedeniyle ve iki takımın da maçlar yüzünden takvimlerinde boşluk olmaması nedeniyle transferin gerçekleşmedi söyleniyor.

G2 E-Sports NiKo İle Anlaşma Yapmayı Planlıyor
G2 E-Sports NiKo İle Anlaşma Yapmayı Planlıyor

G2 E-Sports NiKo’yu Yüksek Bir Ücrete Almayı Düşünüyor

G2 E-Sports takımı ve FaZe arasında CS:GO tarihindeki en yüksek transfer ücreti üzerinden görüşmeler yapıldığı da söylenen bilgiler arasında. HLTV.org‘a göre 23 yaşında olan oyuncu, BLAST Premier: Fall Series 2020 turnuvasında son kez FaZe takımının formasını giyecek. FaZe Clan’ın NiKo’nun açığını kapatmak için çalışmalara başladığı söyleniyor. G2 Esports’da ise kimin takıma veda edeceği bilinmezliğini koruyor.

NiKo, 2017 Mart döneminde o dönem için rekor transfer ücreti olan 500.000$ karşılığında mousesports takımından FaZe Clan takımına transfer olmuştu. FaZe Clan forması giydiği dönem boyunca gözle görülür bir başarı elde edemeyen Bosnalı kaptanın da yapılacak olan transfere sıcak baktığı biliniyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu