Güncel

GAİN Ücretli Üyeliğe Geçiş Yapıyor

Henüz 4 aylık bir yayın hayatına sahip olmasına rağmen kaliteli içerikleriyle beğeni toplayan dijital içerik platformu GAİN, sosyal medya hesabında paylaştığı bir mesajla premium üyelik modeline geçtiğini duyurdu. Yapılan duyuruya göre kullanıcılar, ayda 21.90 TL ödeyecekleri premium paket sayesinde özel içeriklere erişim sağlayabilecek.

gain ücretli premium üyelik
Dijital İçerik Platformu Artık Ücretli Premium Üyelik Modeline Geçiyor

GAİN, kullanıcılarına gönderdiği bir e-posta yoluyla ücretli abonelik sistemine geçtiğini ve abonelik ücretlerini de ayrıca duyurdu. Yetkililerin açıklamasına göre platformun üyelik sistemi alışılmışın dışında bir sistem olacak. Bazı içerikler izleyiciler için ücretsiz olmaya devam ederken bazıları ise premium üyelik kapsamında izlenebilecek. Platformun, yaptığı paylaşıma göre 7 Nisan’dan itibaren yeni ve özgün içerikler ücretli üyeliğe dâhil edilecek.

GAİN Premium Üyelik Paketi Ücretleri Ne Kadar?

GAİN Premium hizmetinin ücreti, kredi ya da banka kartıyla, uygulama içinden veya harici olarak ödenebilecek. Premium paket, harici ödemelerde aylık 21.90 TL iken, uygulama içi ödemelerde aylık 23.99 TL olacak. Aradaki bu fiyat farkının sebebinin Google Play Store’un ve App Store’un uyguladığı komisyon kesintilerinden kaynaklandığı düşünülüyor.

Dijital yayın platformunun sosyal medyadaki paylaşımında; One Captain, Metot, Senkron, Years & Years, Zoey’s Extraordinary Playlist, Corporate, David Bowie Last Five Years ve çok daha fazlasının premium üyelere sunulacağı yazıyor. Ayrıca iOS cihazlar için ekran bölme özelliği bulunan yerli dijital yayın platformuna artık Android TV ve Apple TV üzerinden de erişim imkânı bulunuyor.

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu