Güncel

Geleceği Gösteren Kamera Üretilebilir mi?

Geleceği gösteren kamera mümkün mü? Akıllı telefon üreten (Apple, Samsung, Huawei vb.) bir çok firma ya da kamera üreten bir çok şirket bulunuyor. Bu markalardan herhangi biri bu tarz bir kamera üretebilir mi? Milattan önce yaşayan insanlardan tutun günümüzde yaşayan insanlara kadar herkes geleceği görmek ve bilmek istiyor. İnsanlar gelecekte ne yaşayacaklar ya da gelecekte nasıl olacaklarını çok merak ediyor. Bu insanın doğasında bulunan bir iç güdü mü yoksa insanları anı yaşamaktan vazgeçip ileriye odaklanma çabası mı tam olarak adı konulamıyor.

Geleceği Gösteren Kamera
Geleceği Gösteren Kamera Üretilebilir mi?

Geleceği Gösteren Kamera Kısa Filmi

İnsan hayal kuran bir varlık olduğu için, her zaman hayallerine bir gün kavuşmanın ümidi ile yaşıyor. Bununda gelecekte olacağını bildiği için bu hayalinin nasıl olacağını ya da neden olamayacağını bilmek istiyor. Atılan tezlerin genellikle çoğu insanların geçmişte ve yaşadığı dönemde çektiği acıların gelecekte olmayacağını ya da bu acıların ne zaman geçeceğini, geçmişte ve yaşadığı zamanda çalışmalarının sonuçlarının nasıl olacağı kısacası hayal dünyasında nelerin olup olmayacağı merak ediyor.

Geleceği gösteren kamera bulunursa neler yaşanır? Bu kamera ile neler yapılabilir? Bir insan yarın xx bulvarı üzerinde öleceğini görse oradan geçer mi ? Buna dikkat çekmek isteyen Kore vatandaşı bir kaç arkadaş kısa film çekip sosyal medyada paylaştılar. Paylaştığı video viral oldu ama bu soru izleyenlerin aklında hep kaldı.

Geleceği Gösteren Kamera Kısa Film

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu