K-Pop

GHOST9 Geri Dönüşü için Beklentiyi Yükseltti

K-pop dünyasının çaylak gruplarından sayılan GHOTS9, Mart ayında yepyeni bir mini albüm ile dönüyor. Söz konusu geri dönüşü için de Teaser sürümlerinin zaman çizelgesini hayranlarıyla paylaşan grup, “Geri dönüşümüze çok fazla zaman kalmadı. Lütfen bu albümü dört gözle bekleyin ve çok sevin.” diyerek, heyecanlarını dile getirdi.

GHOST9
GHOST 9

GHOST9 Teaser’ı 5 Mart’ta Paylaşacak

2020 yılının Eylül ayında “Think of Dawn” ile çıkış yapan GHOST9 aralık ayında da “W.ALL.” isimli albümünü piyasaya süren dokuz üyeli bir gruptur. Grup 22 Şubat Pazartesi günü üçüncü mini albümü NOW: Where we are, here için program tanıtımını açıkladı. Böylece hayranlar beklenen geri dönüş için gün saymaya başladı.

Twitter

Yeni teaser’lar ile dolu haftalar vaat eden grup, 23 Şubat Salı günü parça listesini açıklayacak. Daha sonra 24 ve 26 Şubat’ta birinci ve ikinci konsept fotoğraflarını yayınlayacak olan grup, 25 ve 27 Şubat tarihlerindeyse iki hareketli poster paylaşacak. Ek olarak 3 Mart Çarşamba günü ise grup bir mood film yayınlayacak. 5 Mart’ta ise bir müzik videosu teaser’ı hayranlara sunulacak.

Grubun program açıklamasının yanı sıra posterde yer alan holografik logo da hayranların oldukça çok dikkatini çekti. Ayrıca posterde grubun logosu ve yeni albümün ismi de yer alıyor. GHOST9’nın üçüncü mini albümü NOW: Where we are, here 11 Mart 2021’de 18.00’da KST’de yayınlanacak.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu