K-Pop

Girl’s Day’den Hyeri, BLACKPINK Rose’u İzinsiz Fotoğrafının Çekilmesinden Kurtardı

Knowing Bros’un son bölümünde, en iyi arkadaşlar olan Girls’ Day grubunun üyesi Hyeri ve BLACKPINK Rose birlikte yapmayı en çok sevdikleri aktivitenin balık pazarına gitmek ve taze deniz ürünleriyle kendilerini doyurmak olduğunu söyledi. Bir gün, her zaman yaptıkları gibi, Hyeri ve Rosé, Noryangjin Balıkçılık Toptancı Pazarı’nda marine edilmiş yengeç yemek için buluştu ve biraz hoş vakit geçirip ziyafete çekmeye gitti.

girls day hyeri and blackpink rose
Girls’ Day Hyeri ve BLACKPINK Rose

“Oh, cidden deniz ürünleri tıkınmakla meşguldük ve parmaklarımızı falan yalıyorduk” – Rosé. İşte tam bu sırada Hyeri farklı bir masada yemek yiyen ve onların fotoğraflarını çeken bir grup yabancıyı fark etti. BLACKPINK Rose istenmeyen bazı fotoğrafların çekilmiş olabileceğini düşündü ve en yakın arkadaşına ne yapması gerektiğini sordu. K-Pop idolleri olarak kamera önünde utangaç olmasalar da, ikisi de fotoğraflarının izinsiz çekilmesinden rahatsız olduklarını düşündü.

BLACKPINK Rose Hyeri’nin Bu Davranışına Hayran Kaldı

Hyeri yabancılar ile yüzleşmek için ayağa kalkmadan önce Rosé’den hızlı bir İngilizce bilgisi istedi. BLACKPINK Rose çok şaşırmış olmasına rağmen Hyeri’nin durumu ele alışına hayran kaldı. “Birden ayağa kalktı, ben de ‘Ah oğlum, o ne yapmaya çalışıyor?’ diye düşündüm. Yanlarına gitti ve ‘Affedersiniz. Fotoğraf çektiniz mi?’ Bana bunları nasıl söyleyeceğini sorduğunda  ben de gidip sessizce soracağını düşünmüştüm. Ama hayır, hemen harekete geçti. Ben de hayran kaldım. O müthiş birisi.” – Rosé

Hyeri ve Rose’un Anılarını Anlattıkları Video Kesit

BLACKPINK Rose, Hyeri sayesinde yabancıların fotoğrafları izinsiz çektikleri için hemen özür dileyip sildiğini söyledi. Hyeri, “Biliyorsunuz, sosyal medyada ve her şeyde, fotoğrafların bu şekilde çekilmesi bizim için biraz risklidir. Çok fazla konuşmaya neden olabilir. Ayrıca en iyi arkadaşım küresel bir süper star ve bu yüzden derhal harekete geçmem gerekiyordu!” açıklamasını yaptı. Bu sevimli dostluğun sonsuza kadar sürmesini diliyoruz!

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu