Oyun

God of War Geliştiricisi İş İlanı Yayınladı

God of War geliştiricisi olan Santa Monica iş ilanı yayınladı. Yayınladığı iş ilanı ile birlikte bir başyazar aradığını söyledi. Fakat bu başyazarın hangi proje için olacağını söylemedi. Ek olarak bu iş ilanının oldukça büyük bir proje için olduğu da söylenenler arasında yer alıyor.

God of War Serisinin Geliştiricisi Santa Monica Studio İş İlanı Yayınladı
God of War Serisinin Geliştiricisi Santa Monica Studio İş İlanı Yayınladı

Santa Monica, resmi sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu gönderide henüz kimse tarafından duyulmamış yeni bir projesi olduğunu ve bu proje için başyazar olarak katılacak kişinin hikâye anlatma ustası olması gerektiğini de belirtti. Ek olarak ilan içerisinde en az olacak şekilde 10 yıllık bir tecrübe olması gerektiği de belirtildi.

God of War Ragnarok Gelebilir

Firma geçtiğimiz Ocak ayı içerisinde yayınlamış olduğu iş ilanıyla birlikte bir adet sanat yönetmeni işe aldı. Bundan önceki aldığı sanat yönetmeni ve şimdiki yazar ilanıyla birlikte firmanın düşünmüş olduğu şey ise God of War serisinin yeni oyunu Ragnarok olabilir.

Geliştiriciler oyuna son derece odaklandıkları için fazla bilgi yok. Fakat Sony’nin istediği şeyler arasında güçlü hikâye yazabilme, güçlü karakter detayları ve ilgi çekici olacak şekilde diyaloglar hazırlayabilmek.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu