Oyun

God of War PS5 Güncellemesi Aldı

God of War PS5 güncellemesinin gelmesiyle birlikte oyun 4K, 60 FPS’yi destekleyebilecek. Bütün oyunculara ücretsiz bir şekilde sunulan güncelleme ile konsol sahibi olan oyuncular, God of War’u 4k çözünürlük kalitesi ile oynama şansı elde edecek.

God of War PS5 Güncellemesi 2 Şubat İtibarı İle Yayınlandı
God of War PS5 Güncellemesi 2 Şubat İtibarı İle Yayınlandı

God of War PS5 Güncellemesi Twitter Üzerinden Duyuruldu

2 Şubat 2021 itibarı ile Sony, 2018 yılında piyasaya sürdüğü God of War için ücretsiz bir PS5 yamasını kullanıcılarına sunacak.

God of War’ın bu yamayı sunmasının nedeni 2021 yılında çıkması beklenen oyunu öncesinde oyuncuların eski maceraya yeniden katılmasını istemesidir. Güncellemeyi resmi sosyal medya hesabı üzerinden duyuran geliştirici firma, yenilenmiş olan oyun hakkında bazı detayları paylaştı.

Ek olarak God of War’ın gelecek olan yeni güncellemesi ile birlikte PlayStation 4 sürümündeki dengesiz performans sorunlarının düzeltildiği ve oyunun daha akıcı bir şekilde performans verdiği belirtiliyor.

Oldukça akıcı macerası sayesinde God of War‘ın devamı olacak olan oyununu oynamadan önce, 4K 60 FPS performans vaat eden PS5 güncellemesi eskiyen oyunu tekrardan oynamak için oyunculara bir bahane olabilir.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu