K-Pop

Golden Child Breathe Yayınlandı!

Golden Child Breathe için son iki konsept fotoğrafı 23 Şubat Salı günü paylaşarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni müzik videosu için olan geri sayım paylaşılan son iki fotoğrafla bitti ve beklenen müzik videosu sonunda yayınlandı. Yayınlanmasının üzerinden kısa bir zaman geçmiş olmasına rağmen müzik videosu şimdiden hayranlar tarafından oldukça çok beğenildi.

Golden Child Breathe
Golden Child Breathe

Golden Child Breathe ile Beklentileri Karşılıyor

Grubun üyeleri beklenen müzik videosu için voleybol kulübü temalı sarı bir afiş paylaşarak hayranlarını şaşırttı. Ardından hayranların heyecanını artırmak için her gün iki ayrı fotoğraf teaser’ı yayınlanmaya başladı. Son olarak Donghyun ve Joochan’ın konsept fotoğrafları yayınlandı ve yeni spor temasıyla kameraya doğrudan bakarak üyeler cazibelerini gösterdi.

Golden Child Breathe

Golden Child’ın Ocak ayı sonunda piyasaya sürdüğü YES isimli albümün başlık parçası olan Burn It büyük müzik listelerinde üst sıralarında yer aldı ve onlara iki müzik şovu kazandırdı. Yine aynı albümün bir parçası olan Breathe, bir umut mesajı paylaşarak grubun canlı enerjisini yayıyor. İdollerin sunmayı planladığı performansla ilgili beklentiler oldukça yüksekti ve yeni yayınlanan müzik videosu beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu