AndroidGüncel

Google Fotoğraflar Güncellendi

Günümüzde pek çok kişinin uğraşı haline gelen mobil fotoğrafçılık için uygulama alternatifleri gittikçe artıyor. Teknoloji devi Google da buna karşılık fotoğrafları daha detaylı düzenlemek için Google Fotoğraflar’a yeni düzenleme aracı getirdi. Android kullanıcıları için yayınlanan bu yeni düzenleme aracı ile fotoğrafların daha kişisel hale gelmesi sağlanıyor.

Google Fotoğraflar Güncellendi
Google Fotoğraflar Güncellendi

Google Fotoğraflar için Yeni Düzenleme Aracı

Sosyal medya kullanımının artması ile kullanıcılar fotoğraflarının mükemmel görünmesini istiyor. Kullancılar ister sıradan bir özçekim paylaşacak olsun isterse de çok özenilerek çekilmiş bir fotoğraf paylaşacak olsun fotoğrafın harika görünmesini istiyor. Kimi kullanıcılar da kendi kişisel tarzlarını fotoğraf düzenlemeleri ile yansıtıyor. Bu durumda kimi kullanıcılar için fotoğrafın perspektifini ayarlamak, parlaklıkla oynamak yeterli gelirken kimi kullanıcılar daha detaylı düzenlemeler yapmak istiyor. Google Fotoğraflar da bu ihtiyacı karşılamak için yeni güncellemesiyle daha detaylı bir düzenleyiciyi kullanıcılarına sunuyor.

Google blog sayfasından yayınlayarak açıkladığı bu yeni düzenleme aracı android kullanıcılarına hitap ediyor. Yapay zekayı dahil ederek dizayn edilen bu güncelleme de fotoğraflar çok daha kısa sürede daha iyi bir hale geliyor. Çünkü uygulama seçilen fotoğrafı analiz ederek, öneriler kısmında sizler için en iyi düzenlemeyi sunuyor. Tek dokunuşla ulaşacağınız mükemmel önerilere ek olarak basit düzenlemeleri isterseniz kolay bir şekilde kendiniz de yapabiliyorsunuz.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu