Güncel

Google Fotoğraflar Ücretli Özellikler Getiriyor

Google Fotoğraflar ücretli mi oluyor? Android işletim sisteminde en çok kullanılan fotoğraf yedekleme uygulaması olan Google Fotoğraflar platformunun 1 milyardan fazla kullanıcısı bulunuyor. Bu büyüklükteki bir kullanıcı kitlesine hitap etmesinin en önemli sebeplerinden biri ise ücretsiz fotoğraf depolama özeliğinin bulunması olarak ifade ediliyor. Düzenleme seçenekleri, aile paylaşımı, ortak albüm gibi bu tarz yararlı özelliklere sahip olan bu uygulama için ücretli özelliklerin olacağı iddia ediliyor.

Google Fotoğraflar Ücretli Mi?
Google Fotoğraflar Ücretli Mi?

Google hesabınızı oluşturduğunuzda size verilen 15GB boyutta depolama alanı yeterli gelmiyor olabilir. Buna noktada çözüm olarak Google One servisi aylık ücret karşılığında depolama alanınızı artırmanıza olanak tanıyor. Bu servis tüm Google servislerindeki depolama yerinizi de genişletiyor. Google Fotoğrafların 5.18  güncellemesiyle piyasaya çıkan bazı yeni düzenleme seçenekleri de Google One aracılığıyla kullanıcılarına sunuluyor.

Google Fotoğraflar Ücretli Olursa Kullanıcı Sayısı Düşer Mi?

Bir kullanıcının paylaştığı ekran görüntülerinden anlaşıldığı üzere bazı düzenleme özellikleri sadeceGoogle One kullanıcılarına özel olarak sunuluyor. Google bu hizmet ile ilgili reklamlar kampanyası başlatmayı planlıyor. Daha önce depolama alanının boyutunun genişletilmesini sağlayan servis bu sefer de ekstra düzenleme özellikleri de sunuyor.

Kullanıcılar bu yenilikleri almak yerine Adobe’nin servislerini satın almayı tercih edeceklerini belirtiyor. Bu özelliklerle ilgili bildirimleri uygulama üzerinde göremiyorsunuz. Büyük bir ihtimal Google One reklamlar aracılığı ile kullanıcılarına bunu duyurmayı planlıyor.

Güncel teknoloji haberlerinden haberdar olmak ve işinize yarayacak daha fazla bilgi için Teknotomy adresini takip edebilirsiniz

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu