Android

Google Video Editörü Şimdi Android’de!

Google Video Editörü’nü şimdi de Android kullanıcılarına sunuyor. Google, büyük bir teknoloji şirketidir ve tüm dünyada büyük bir kitleye sahip bazı harika ürünler piyasaya sürmüştür. Bu büyük kullanıcı sayısı, teknoloji devinin uygulamalarını iyileştirmek için sıkı çalışmasını ve bunlarda olumlu değişiklikler getirmesini sağlar, böylece daha fazla kullanıcı çekebilir ve eskileri mutlu ve sağlam tutabilirler.

Google Video Editörü
Google Video Editörü

Google Video Editörü ile Neler Yapılabiliyor?

Google Fotoğraf Uygulaması’ndaki bir değişiklikle ilgili böyle bir haber, oldukça yakın zamanda ortaya çıktı. Google Android Fotoğraf Uygulaması değişime uğrayacak ve daha önce iOS’a özel geliştirilmiş video düzenleme araçlarıyla tanıtılacak. Rapor, bu özelliğin hem Google piksel kullanıcıları hem de Android kullanıcıları için başlatılacağını bildiren Android Police tarafından tespit edildi . Araçlar, Android ve Pixel telefonlarınızda uzun bir sunucu tarafı güncellemesiyle güncellenecektir, ancak bunun gerçekleşmemesi durumunda, henüz uygulamanızda yayınlanmadıysa, her zaman Google Foto’nun en son sürümüne güncelleme yapabilirsiniz.

Google, Şubat ayında yaptığı duyuruda, bu yeni video düzenleme araçlarının kırpma, filtreler ve kontrast, doygunluk ve parlaklığı ayarlama gibi renk derecelendirme seçeneklerine kadar değişen 30 kontrolden oluşacağını kamuoyuna aydınlattı.

Bunun dışında Google, bazı farklı ama yeni büyük değişiklikler de getiriyor. Şubat ayında yapılan aynı duyuruda şirket, daha önce Pixel cihazlara özel bazı makine öğrenimi destekli düzenleme araçlarını diğer Android telefonlara getireceğini, ancak bunlara yalnızca Google One aboneleri tarafından erişilebileceğini söyledi. Şirket ayrıca, Haziran 2021’den itibaren sınırsız ücretsiz fotoğraf depolama için hizmetlerini bitireceklerini ve 15 GB’ın üzerindeki herhangi bir depolama alanının satın alınması gerekeceğini kamuoyuna önceden bildirdi. Ayrıca iOS video düzenleme araçlarının Android’e geleceğini söyledi, Google ayrıca Android’in yeni fotoğraf düzenleme araçlarının iOS’a doğru yol alacağını söyledi.

Daha fazla talep gören uygulama, kaynaklarını artırmanın yanı sıra her zaman çalışma şeklini değiştiriyor ve şimdi farklı çalışma modellerine geçiyor, ancak şu an itibariyle her şey sözlü olarak iddia edildi ve uygulamada henüz hiçbir şey güncellenmemiş gibi görünüyor.

Kaynak
Google Photos Video Editor Similar to iOS to Arrive On Android Phones Now

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu